جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

9 مدال رنگارنگ سهم دوومیدانی‎کاران کردستانی در رقابت‌های کشوری - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

9 مدال رنگارنگ سهم دوومیدانی‎کاران کردستانی در رقابت‌های کشوری

9 مدال رنگارنگ سهم دوومیدانی‎کاران کردستانی در رقابت‌های کشوری


در رقابت های دوومیدانی:

9 مدال رنگارنگ سهم دوومیدانی‎کاران کردستانی در رقابت‌های کشوری

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مسابقات دوومیدانی قهرمانی مردان و زنان پیوند اعضا کشور طی روزهای 26 و 27 آبانماه برگزار شد.

دوندگان 17 استان سراسر کشور در مواد 60، 200، 800، 1500 و 3 کیلومتر پیادهروی، پرتاب وزنه، پرتاب دیسک، پرتاب نیزه و پرتاب توپ با یکدیگر به رقابت پرداختند که شامگاه پنجشنبه با معرفی برترینها پایان یافت.

تیم استان کردستان با دوندگانی در بخش های مردان و زنان شرکت کرد و موفق شد با اقتدار 4 نشان طلا، 2 نقره و 3 برنز این دوره از رقابت‌ها را رده‌های سنی مختلف به خود اختصاص دهد.

در این رقابت‌ها در بخش مردان، محمد رسولی در مواد 800 و 5100 متر، دو نشان زرین طلا را برای کاروان کردستان کسب کرد، فواد خوزم نیز در ماده 800 متر مدال طلا را بر گردن آویخت و همچنین صادق محمدی در پرتاب نیزه و وزنه به ترتیب دو نشان طلا و برنز را بدست آورد.

در بخش زنان نیز، آرینا خسروی در مواد 800 و 0051 متر صاحب دو مدال نقره شد، لیلا شیخاسماعیلی در پرتاب وزنه و ثریا عبدالملکی در بخش پرتاب توپ دو نشان برنز را از آن خود کردند.

در بخش مردان هم، محمدطیب طاهرپور و شیرکو میرکی سرپرست، سوران محمدی مربی و در رقابت‌های زنان پریا ناصری و کژال محبت به عنوان سرپرست و مربی تیم استان کردستان را همراهی می‌کردند.

گفتنی است، نفرات دعوتشده به اردوی تیم ملی پس از کسب آمادگی به مسابقات جهانی پیوند اعضا که تیرماه سال آینده در اسپانیا برگزار خواهد شد، اعزام می‌شوند.

آدرس کوتاه :