جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

9 دی روز اعلام تعهد انقلاب مردم ایران به رهبری و نظام بود - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

9 دی روز اعلام تعهد انقلاب مردم ایران به رهبری و نظام بود

9 دی روز اعلام تعهد انقلاب مردم ایران به رهبری و نظام بود


امام جمعه سنندج:

ماموستا عبدالرحمن خدایی امروز در سنندج اظهار کرد:یوم‌الله نهم دی‌ماه سال 88 روزی بود که بار دیگر ملت شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی تعهد انقلابی خود را به مقام معظم رهبری و نظام جمهوری اسلامی ایران ثابت کردند و این حماسه بزرگ را خلق کردند.

وی تصریح کرد: فتنه 88 بر اساس نقشه بیگانگان و عناصر داخلی آنان در ایران به راه افتاد که با حضور غیورانه ملت با رهبری آیت الله خامنه‌ای نقشه شوم استکبارگران فتنه‌انگیز نقش برآب شد.

امام جمعه سنندج بیان کرد: ملت ایران با اتحاد و یکرنگی شاکر این آسایش و آرامش به برکت جمهوری اسلامی در سایه رهنمودهای رهبر عادل هستند و هم‌دل و هم‌صدا با دسیسه‌های خارجی دشمنان که هدفشان نابودی و براندازی نظام اسلامی است، مقابله خواهند کرد.

خدایی با اشاره به حقیقت حماسه نهم دی‌ماه سال 88، اظهار داشت: دو عنصر حضور گسترده مردمی و ایمان دینی آن‌ها تاثیر بسزایی در خلق این حماسه داشت.

وی خاطرنشان کرد: یوم‌الله نهم دی روزی ماندگار در صفحات تاریخ زرین انقلاب اسلامی ایران و روز میثاق ملت با ولایت و روز پیوند عاشورایی امام و امت است.

امام جمعه سنندج افزود:به تعبیری پیام این روز مهم برای تمام جهانیان نشان دادن پشتیبانی ملت ایران و استمرار در بیعت خویش با مقام معظم رهبری که همواره براین مهم پایدار و پایبند هستند.

ماموستا خدایی گفت: حماسه‌ای که ملت ایران با حضور میلیونی خود در این روز بزرگ خلق کردند موجب دلگرمی ملت و نظام و دلسردی و ناامیدی، خشم و عصبانیت دشمنان انقلاب و منافقین را به همراه داشت.

وی اضافه کرد: پاس‌داشت این روز بزرگ متضمن تجلی هویت و ماهیت انقلاب اسلامی و هوشیاری ملت ایران در صحنه‌های سرنوشت‌ساز تاریخی است.

امام جمعه سنندج تاکید کرد: بر همه ما و به ویژه جوانان دلیر و پرشور ایران واجب است با همت و انسجام همیشگی خود در مقابل هرگونه تفرقه، دسیسه و یا اخلال در نظام جمهوری ایستادگی کرده تا پشت دشمن به خاک مالیده شود و این کشور پاک و امن بیش‌ از پیش پاینده و جاودان شود.

خدایی در پایان افزود: انقلاب اسلامی ایران با آرمان‌های برگرفته از آموزه‌های دینی، آیین‌ ناب محمدی و اصول قرآن کریم همیشه پشت دشمنان نظام را به خاک و خون کشیده و اهداف خطرناک و پیچیده عناصر داخلی و خارجی را با شکست مواجه کرده است.

 

آدرس کوتاه :