سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

9 دی تثبیت دوباره انقلاب اسلامی بود - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

9 دی تثبیت دوباره انقلاب اسلامی بود

9 دی تثبیت دوباره انقلاب اسلامی بود


نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان گفت:

9 دی تثبیت دوباره انقلاب اسلامی بود

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسینی شاهرودی ، افزود:  حماسه ملی 9 دی ، ارتباط ویژه ای با انقلاب داشت.

وی از این حماسه به عنوان انقلابی جدید در عرصه خنثی سازی توطئه های دشمنان نام برد و افزود: دشمن که از نبرد مستقیم و اعمال تحریم علیه ایران اسلامی ، راه به جایی نبرد ، در صدد مقابله داخلی با نظام برآمده و برای رسیدن به هدف خود ، عرصه انتخابات را با بهانه های واهی مورد هجمه قرار دادند.

به گفته نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان، تمامی حرکت های ضد انقلابی و ضداسلامی انجام گرفته در سال 88 ،  به منظور تضعیف اصل نظام اسلامی و جایگاه ولایت فقیه بود .

حجت الاسلام والمسلیمن حسینی شاهرودی به تلاش رسانه های وابسته به استکبار جهانی آمریکا و انگلیس و هم پیمانان آنان در این زمینه اشاره کرد و افزود: برخلاف حرکت مغرضانه دشمنان، مقام معظم رهبری و دلسوزان نظام اسلامی ، تلاش خود را معطوف به آگاهی بخشی به مردم کردند که حاصل آن حضور با بصیرت مردم در صحنه 9 دی و ناامیدی محض دشمنان شد.

وی از 9 دی به عنوان روزی ماندگار درتاریخ ایران اسلامی نام برد و گفت: در این روز تلاش دشمن برای استفاده از نیروی مردمی علیه انقلاب ناکام ماند و عشق به ولایت ، یک بار دیگر در عرصه جهانی تجلی یافت.

نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان به نتایج این حرکت عظیم مردمی اشاره و خاطرنشان کرد: این حرکت ضمن تثبیت دوباره انقلاب ،  موجب تقویت پیوند بین مردم و ولایت فقیه و نیز افزایش محبوبیت رهبر معظم انقلاب در بین مردم و شناساندن دشمنان کینه ورز انقلاب شد.

وی در پایان بر لزوم حفظ وحدت و همدلی داخلی بین مردم ایران تاکید کرد.

منبع خبری: خبرگزاری صداوسیما مرکز کُردستان

آدرس کوتاه :