رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

550مریوانی به مراسم ارتحال امام خمینی(ره) اعزام می شوند. - نمایش محتوای خبر

 

 

550مریوانی به مراسم ارتحال امام خمینی(ره) اعزام می شوند.

فرمانده سپاه شهرستان مریوان:

550مریوانی به مراسم ارتحال امام خمینی(ره) اعزام می شوند.

به گزارش واحد خبر سنندج، حبیب عیسی زاده  در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جهت اعزام زائرین مریوان به مراسم بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در چهاردهم خرداد سال جاری اظهار کرد: به این منظور تعداد 19 دستگاه اتوبوس برای جا به جایی زائران اختصاص می یابد.

وی با اعلام اینکه همزمان با ایام ارتحال ملکوتی خمینی کبیر(ره)برنامه  های مختلف فرهنگی و هنری نیز در سطح شهرستان مریوان  اجرا می شود، بیان کرد: ارادت علاقه مندان و شهروندان مریوان  به بنیانگذار انقلاب موجب شده است که آیین گرامیداشت یاد آن رهبر فقید هر سال پررنگ تر از قبل در شهر مرزی و شهید پرور مریوان برگزار شود .

وی اضافه کرد: بر ما واجب است که با یک برنامه ریزی دقیق و کارآمد در حوزه فرهنگی، بکوشیم تا یاد و راه امام راحل همچنان در ایران اسلامی و جهان استمرار داشته باشد.

به گفته وی در هنگام اعزام کاروان  ارتحال امام چندین دستگاه اجرایی از جمله اکیپ های پزشکی و هلال احمر این زائران را جهت خدمات رسانی همراهی می کنند.

امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی پس از سالهای مجاهدت در راه اسلام و رهبری انقلاب اسلامی اواخر شب 13 خرداد سال 1368 در سن 86 سالگی در تهران ارتحال یافتند.