جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

43 هزار و 469 مهمان نوروزی در مراکز آموزش و پرورش پذیرش شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

43 هزار و 469 مهمان نوروزی در مراکز آموزش و پرورش پذیرش شدند

43 هزار و 469 مهمان نوروزی در مراکز آموزش و پرورش پذیرش شدند


مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت:

43 هزار و 469 مهمان نوروزی در مراکز آموزش و پرورش پذیرش شدند

رشید قربانی اظهار کرد: این تعداد میهمان نوروزی در قالب 10 هزار و 427 خانوار در مراکز اقامتی اسکان یافتند و از تجهیزات مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان کردستان بهره بردند.

وی خاطرنشان کرد: پذیرش میهمانان نوروزی امسال معادل 108 هزار و 673 نفر روز میهمان بود که خدمات لازم به این عزیزان ارائه شد.

قربانی بیان کرد: در نوروز امسال 17 مرکز پذیرش آموزش و پرورش در سطح مناطق و شهرستان‌های استان کردستان آماده ارائه خدمات به میهمانان نوروزی بود که از این تعداد پنج مرکز در شهرستان سنندج دایر شد.

مدیرکل آموزش و پرورش اضافه کرد: علاوه بر شهرستان سنندج در سایر شهرها و مناطق استان نیز 12 مرکز دایر و آماده خدمت‌رسانی به میهمانان نوروزی بود.

قربانی بیان کرد: امسال 238 مدرسه استان با دو هزار و 274 کلاس و اتاق آماده اسکان میهمانان نوروزی بود و عوامل اجرایی این مراکز خدمات لازم را میهمانان ارائه دادند.

این مسئول به تعداد عوامل اجرایی آماده فعالیت در مراکز اسکان و پذیرش آموزش و پرورش استان اشاره کرد و گفت: امسال 600 نفر به عنوان عوامل اجرایی در مراکز پذیرش و اسکان به میهمانان و مسافران نوروزی خدمات ارائه کردند.

وی در پایان اضافه کرد: علاوه بر خدمات لازم در راستای ارائه اسکان مسافران نوروزی مسئولان استانی و شهرستان از مراکز اقامتی میهمانان بازدید و با میهمانان نوروزی دیدار کردند.

منبع خبرگزاری:فارس

آدرس کوتاه :