جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

22 گولان سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان است. - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

22 گولان سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان است.

22 گولان سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان است.


22 گولان سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان است.

بی‌شک 22 گولان 88 تجلی ارادت مردم کردستان به رهبری به عنوان بزرگ حامی ملت حزب‌الله ایران اسلامی خصوصاً کردستان بود که بیش از 5400 شهید را تقدیم انقلاب نموده است.
مردم کردستان در 22 گولان(اردیبهشت) معطر سال 88 پیوند ناگسستنی با رهبری را به نمایش گذاشتند و به یاوه سراییهای دشمنان مبنی بر انزوای مردم کردستان با نظام و رهبری پایان دادند. دشمنان نظام و انقلاب که همواره در راستای ایجاد تفرقه و نفاق در بین مردم کرد و نظام اسلامی همت میکنند٬ با دیدن چنین صحنه ای ناامیدتر از گذشته شدند و امیدهای آنان در ایجاد اختلاف به یاس تبدیل شد. در چنین روزی در 22 اردیبهشت ٬88 انتظار 30 ساله مردم مسلمان و شرافتمند کردستان٬ برادران و خواهران ایمانی٬ مرزداران غیور و همیشه پیروز ایران اسلامی به پایان رسید و در فصل شکوفایی گلها٬ بهار ما با عطر وجود نازنین سلاله پاک رسولالله (ص) مقام معظم رهبری طراوتی دیگر گرفت.
در این روز طلیعه خورشید ولایت از مشرق آرزوی مشتاقان سر بر آورد و گستره کردستان عزیز را با انوار معنوی خود معطر کرد و فیض وجود نازنینش بر دیار شهیدان سایه گستر شد. کردستانی ها در 22 اردیبهشت سال 88 زیباترین جلوههای عشق را به نمایش گذاشتند و با استقبال باشکوه و کم نظیر از مقام معظم رهبری مهمان نوازی خود را که شهره خاص و عام است٬ باری دیگر به اثبات رساندند. آری در چنین روزی خاطره مردم کردستان از حضور رهبر معظم انقلاب در کنار رزمندگان اسلام و فرزندان برومند و غیور این دیار در دوران دفاع مقدس در مناطق مریوان٬ دزلی٬ سقز و بانه دوباره زنده شد و همه کردستانیها در این روز برای دیدار یار سر از پای نمیشناختند. همه و همه دوان دوان از کوچه ها و خیابانها به محل سخنرانی رهبر معظم انقلاب در سنندج آمدند و دریایی از مردم این خطه دوستدار نظام اسلامی در میدان آزادی این شهر به وجود آمد که همگی تلاش میکردند از لابهلای افراد نزدیکتر رفته تا جمال یار را از نزدیک مشاهده نمایند و به آرزویی که 30 سال مردم این استان به دنبال تحقق آن بودند٬ برسند. وقتی از بلندگوهای نصب شده٬ ورود مقام معظم رهبری به فرودگاه سنندج اعلام شد٬ اشکهای شوق سرازیر شد و مردم با سردادن صلواتهای بلند انتظار رویای جمال یار شدند. دفنوازی گروههای مولودیخوان٬ دعای شکر به جا آوردن پیرمردها و پیرزنها و حتی جوانان و نوجوانان و گریههای شادی و تبسمها از یک ارتباط معنوی خاص مردم کردستان با رهبری نظام حکایت میکرد. امروز نیز پس از گذشت یک سال باز هم مردم استان و به ویژه شهر سنندج در میدان آزادی سنندج گرد آمدهاند تا خاطره 22 گولان 88 را یادآوری کنند.
رهبر معظم انقلاب در چنین روزی در 22 اردیبهشت سال 88 به مدت هشت روز میهمان مردم کردستان بودند.

آدرس کوتاه :