جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

17 مرداد فرصتی مغتنم برای یادآوری و تجلیل از مقام شامخ پاسداران عرصه رسانه است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

17 مرداد فرصتی مغتنم برای یادآوری و تجلیل از مقام شامخ پاسداران عرصه رسانه است

17 مرداد فرصتی مغتنم برای یادآوری و تجلیل از مقام شامخ پاسداران عرصه رسانه است


رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان بیان کرد:

17 مرداد فرصتی مغتنم برای یادآوری و تجلیل از مقام شامخ پاسداران عرصه رسانه است

امین مرادی اظهار کرد: ایران اسلامی مشحون است از نام بزرگ مردان و شیرزنانی که یاد و خاطره آنان برای همیشه بر تارک تاریخ پر افتخار این سرزمین خواهد درخشید.

وی خاطرنشان کرد: در این میان 17 مرداد مزین است به نام شهیدی از تبار قلم، آگاهی بخشی و رسالت مقدس اطلاع‌رسانی بوده است.

وی با بیان اینکه 17 مراد روزیست که طلوع آفتاب آن همراه است با نام شهیدی از  حوزه رسانه، که به حق به نام روز خبرنگار نام‌گذاری شده است، خاطرنشان کرد: 17 مرداد در گرما گرم فصل تابستان، ایران اسلامی سرشار می‌شود از عطش تجلیل و پاسداشت قشری از جامعه که بی‌ادعا تمام وجود خود را در طبق اخلاص می‌گذارند تا در سریعترین زمان ممکن در راستای آگاهی‌بخشی و آگاهی‌سازی جامعه سخت‌ترین شرایط را با کمترین امکانات در اختیار مخاطب قرار دهند.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان اذعان کرد: اهل قلم در این مسیر از جان خود نیز مایه می‌گذارند  تا نام و یاد شهید صارمی را همواره زنده نگهدارند، شهیدی که در مصاف با  افراطی‌گرایی مذهبی و تاریکی جهل و تکفیر جان خویش را فدا کرد و شربت شهادت نوشید.

مرادی تصریح کرد: روز خبرنگار اگر چه یک روز است و فرصتی مغتنم برای یادآوری و تجلیل از مقام شامخ پاسداران عرصه رسانه، اما در همان حال مجالی در خور توجه است برای تبین اهداف و ارزش‌های روزنامه‌نگاری مبتنی بر اخلاق، تعهد و ارزش‌های انسانی که یکی از اصلی‌ترین آموزه‌های انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و همین ارزش‌ها است که حوزه اطلاع‌رسانی و خبرنگاری را در ایران سرشار کرده است.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان اضافه کرد: از شرح و بسط دستاوردهای علمی، انعکاس رویدادهای فرهنگی هنری و آنجایی که تعهد ایجاب کرده است، گزارش مظلومیت انسان‌های سراسر جهان و نقد افراط و جنایات غاصبان است.

مرادی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی، گفت: حسب وظیفه در مقام تقدیر و تشکر از عزیزان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی بخصوص خبرنگاران و جامعه اطلاع‌رسانی استان کردستان این روز را به اصحاب رسانه تبریک و تهنیت می‌گویم و بنا بر اهمیت موضوع و نقش این عزیزان امیدواریم در کنار تمامی وظایف سنگین و مهمی که بر عهده دارند مواردی همچون توجه جدی به مقولات فرهنگی و هنری همچون گذشته بیش از پیش در کانون توجه آنان قرار گیرد.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان اظهار داشت: بر اساس فرمایش رهبر عظیم الشأن انقلاب توجه به مسائل فرهنگی از مهم‌ترین مسائل روز است، چون بخش عظیمی از توسعه و رسیدن به سند چشم‌انداز ایران 1404 در اعتلای این بخش خواهد بود.

وی اظهار کرد: توجه جدی به مقوله اقتصاد مقاومتی و تبیین آن با بهره‌گیری از نظرات کارشناسان و انعکاس آن به عنوان یک وظیفه ملی از چنان اهمیتی برخوردار است که می‌تواند به عنوان یک سند مهم در عرصه اطلاع‌رسانی برای همیشه تاریخ ماندگار شود.

منبع خبرگزاری: فارس

آدرس کوتاه :