رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

150 دانش آموز کامیارانی به مناطق عملیاتی اعزام شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

150 دانش آموز کامیارانی به مناطق عملیاتی اعزام شدند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کامیاران گفت:

150 دانش آموز کامیارانی به مناطق عملیاتی اعزام شدند

نبی ساعدی افزود: حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی سپاه پاسداران کامیاران با همکاری اداره آموزش وپرورش این شهرستان در ادامه فعالیت هایی تابستانی، اقدام به اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی مریوان و سنندج کرد.
وی اضافه کرد: تاکنون در دو مرحله 150 دانش آموز مدارس مختلف کامیاران به این مناطق اعزام شده و در مرحله سوم نیز 150 دانش آموز دیگر روز یکشنبه به مناطق عملیاتی اعزام می شوند.
وی اردوی راهیان نور را مهمترین برنامه فرهنگی در مقابله با هجمه نرم دشمنان عنوان کرد و گفت: آشنایی دانش آموزان با خاطرات دفاع مقدس و مناطق عملیاتی نوعی دمیدن روح تعهد دینی، اسلامی و معنوی در نوجوانان است.
وی افزود: کاروان های راهیان نور فرصت مناسب و مغتنمی برای تعمیق باورهای انقلاب و ارزش های شهدا در بین نسل های جوان بوده و این امر به تقویت روحیه ایثار و استکبارستیزی آن ها کمک می کند.
وی اظهار کرد: کاروان های راهیان نور بهترین عامل برای حفظ ارزش های دفاع مقدس و انتقال آن به نسل جوان جامعه است که باید در جامعه ترویج پیدا کند.
به گفته وی در این اردوها دانش آموزان از یادمان دفاع مقدس و شهدای انقلاب اسلامی بازدید کرده و در حاشیه دریاچه زریبار در برنامه های فرهنگی و تفریحی مختلفی شرکت می کنند.
کامیاران در 65 کیلومتری جنوب سنندج واقع شده است.

منبع خبرگزاری: ایرنا