جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

115 میلیون لیتر سوخت میان بهره‌برداران بخش کشاورزی کردستان توزیع شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

115 میلیون لیتر سوخت میان بهره‌برداران بخش کشاورزی کردستان توزیع شد

115 میلیون لیتر سوخت میان بهره‌برداران بخش کشاورزی کردستان توزیع شد


کردستان

فریدون یاسمی روز یکشنبه در دومین جلسه کارگروه فرآورده های نفتی استان در سنندج افزود: تخصیص سهمیه سوخت بخش کشاورزی براساس سطح زمین زیر کشت و تعداد ادوات کشاورزی انجام می پذیرد.
وی با اشاره به وضعیت مطلوب ذخیره سازی فرآورده های نفتی در تاسیسات انبارهای نفت منطقه اظهار کرد: هیچ گونه مشکلی تا اتمام دوره کشاورزی در سوخت رسانی به کشاورزان استان وجود ندارد.
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان با بیان اینکه کردستان یکی از قطب های کشاورزی کشور بویژه در تامین گندم و محصولات باغی است گفت: برنامه ریزی و تعامل بسیار خوبی با سایر ادارات از جمله جهاد کشاورزی و امور آب منطقه ای برای تامین سوخت بخش کشاورزی و توزیع بموقع آن انجام شده است.
یاسمی با اشاره به تامین بیش از پنج میلیون لیتر سوخت چاه های آب کشاورزی استان افزود: هم اکنون 2 هزار و 12 حلقه چاه آب کشاورزی مجاز در استان وجود دارد و سوخت بخش کشاورزی توسط 443 فروشندگی در سطح روستاها به کشاورزان تحویل می‌شود.
هم اکنون 9 ناحیه، سه واحد تاسیسات انبار نفت، 440 فروشندگی روستایی، 66 باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و بیش از 52 جایگاه CNG، سوخت مورد نیاز مردم استان را تأمین می کنند.

 

آدرس کوتاه :