جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

10 هزار مترمربع از محلات و معابر منطقه سه سنندج بهسازی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

10 هزار مترمربع از محلات و معابر منطقه سه سنندج بهسازی شد

10 هزار مترمربع از محلات و معابر منطقه سه سنندج بهسازی شد


مدیر شهرداری منطقه سه سنندج خبرداد:

10 هزار مترمربع از محلات و معابر منطقه سه سنندج بهسازی شد

شمس الدین ساعد اظهار کرد: به منظور ارتقای کیفی و بهسازی معابر و محلات عملیات لکه‌گیری و آسفالت سطح منطقه در حال اجرا است.
 مدیر شهرداری منطقه سه سنندج بیان کرد: در تیر ماه امسال با یک‌هزارو 400 تن آسفالت  قریب به 10 هزار مترمربع از محلات و معابر سطح منطقه آسفالت و بهسازی شد.
وی گفت: آسفالت کوچه ارتباطی بین بلوار چمران، مجتمع آفتاب و خیابان کوسه هجیج ( کوچه کوهسار 11 و 12 ) برای سهولت در تردد  و دسترسی آسان به مجتمع آفتاب و کوچه‌های اطراف کوهسار به متراژ 3 هزار و 200 متر با 440 تن اسفالت، بهسازی شد.
ساعد افزود:  برای بهسازی این محلات  عملیاتی نظیر 120 متر مکعب خاک‌برداری، 400 متر مکعب مصالح زیرساختی و 150 متر طول جدول‌گذاری به صورت کتابی وسط کوچه و کانیوا اجرا شد.
 وی همچنین از آسفالت کوچه لاله جلو مجتمع‌های برنامه و بودجه و نوسازی مدارس به متراژ 3 هزار متر مربع خبر داد و گفت: با 410 تن آسفالت و 450 متر مکعب اساس این مسیر هم بهسازی شد.
ساعد خاطرنشان کرد: از دیگر اقدامات عمرانی منطقه در تیرماه سال‌جاری  به آسفالت یک‌هزار و  700  متر مربع کوچه پرستو با 230 تن آسفالت و 340 متر مکعب اساس برای زیرسازی اشاره کرد.
وی در ادامه یادآور شد:  بیش از یک‌هزار و 800 مترمربع آسفالت محوطه اتفاقات آب با 310 تن آسفالت و 180 متر مکعب نیز امسال انجام شد.
مدیر شهرداری منطقه سه سنندج تاکید کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته تا پایان فصل عمرانی مابقی معابری که در الوویت آسفالت و بهسازی است اجرا خواهد شد.

منبع خبرگزاری: فارس

آدرس کوتاه :