جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

"محرومیت‌زدایی و اجرای اقتصاد مقاومتی" اولویت‌ اصلی سپاه است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

"محرومیت‌زدایی و اجرای اقتصاد مقاومتی" اولویت‌ اصلی سپاه است

"محرومیت‌زدایی و اجرای اقتصاد مقاومتی" اولویت‌ اصلی سپاه است


نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان :

آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی صبح امروز در جشن میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار ضمن تبریک اعیاد ماه شعبان و این روز ماندگار اظهار داشت: «هیهات منا الذله» ایستادگی و صلابت خود در نپذیرفتن ذلت و خواری شعار سپاه پاسدارن است و همین نپذیرفتن ذلت سبب پیشرفت معنوی بندگان خدا شده است.

وی گفت: امام راحل(ره) فرمودند که اگر سپاه نبود کشور هم نبود و ما نیز باید اعلام کنیم اگر نیروهای توانمند سپاه پاسدارن نبودند اکنون "سوریه، عراق، لبنان و فلسطین" هم نبود.

سپاه در برابر افکار و خواسته‌های پلید و شیطانی آمریکا و اسرائیل ایستاده است

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با بیان اینکه سپاه در مقابل افکار و خواسته‌های پلید و شیطانی آمریکا و اسرائیل ایستاده است، تصریح کرد: همه کسانی که در راه خدا جهاد می‌کنند جزو نیروهای سپاه هستند و خداوند آنها را دوست دارد.

وی با اشاره به اینکه باید نیروهای قدرتمند در میدان دفاع از اسلام همیشه حاضر باشند گفت: نیروهای سپاه پاسداران چنان قدرتمند شده‌اند که همه دشمنان از آنها ترس و دلهره دارند.

حسینی‌شاهرودی افزود: «محرومیت‌زدایی و اجرای اقتصاد مقاومتی» جرو اولویت‌های اصلی سپاه پاسداران بوده و یکی از وظایف آنها این است که در همه صحنه‌های جهاد، جنگ فرهنگی و جنگ نظامی و از بین بردن ظلم حاضر باشند.

خدمات سپاه در سازندگی و پیشرفت اقتصادی کشور بی‌نظیر است

وی اظهار کرد: سپاه با افتخار در سازندگی و پیشرفت اقتصادی کشور کمک می‌کند و "رسیدگی به محرومین جامعه" جزو افتخارات سپاه است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان سپاه را یک نهاد زنده و پویا عنوان کرد و گفت: نیروهای سپاه پاسداران با صداقت زحمت می‌کشند و به تجهیزات و امکاناتی دست پیدا کرده‌اند که دشمنان قادر به ساخت و تولید آن نیستند و همه این پیشرفت‌ها مدیون نیت خالص و مخلصانه نیروهای سپاه است.

دشمنان از توانمندی و اقتدار سپاه می‌ترسند

وی با اشاره به گفت: همه نیروهای مسلح کشور از جمله سپاه و ارتش به تجهیزات نظامی روز مجهز هستند و دشمنان اعتراف کرده‌اند که از نام و  توانمندی و اقتدار «سپاه پاسداران» می‌ترسند.

نیروهای داعش ساخته دست دشمنان اسلام است

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به گروه‌های تکفیری و داعش خاطرنشان کرد: نیروهای داعش ساخته دست دشمنان اسلام هستند و طوری تربیت شده‌اند که هدف آنها خشم و کشت و کشتار مسلمانان است و متأسفانه بعضی کشورهای اسلامی با وابستگی به دشمنان و ذلت‌پذیری به آنها کمک می‌کنند.

وی گفت: سپاه کانون تربیت و معیار اصلی آن ایمان، معنویت و تقوی است و همه نیروهای سپاه پاسداران تحت امر و هدایت رهبری حرکت می‌کنند.

 

منبع خبرگزاری: تسنیم

آدرس کوتاه :