جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

‌‌۱۷۸ هزار خواهر بسیجی در کردستان ساماندهی شده‌اند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

‌‌۱۷۸ هزار خواهر بسیجی در کردستان ساماندهی شده‌اند

‌‌۱۷۸ هزار خواهر بسیجی در کردستان ساماندهی شده‌اند


مسئول بسیج جامعه زنان کردستان:

ناهید منصوری بعدازظهر امروز در همایش زینبیون که به مناسبت گرامیداشت روز قشر بسیج جامعه زنان در کانون ولایت شهرستان بانه برگزار شد، با اشاره به نقش زنان در تاریخ انقلاب اسلامی، اظهار داشت: نقش زنان در دوران دفاع مقدس و بعد از آن هم بی‌نظیر بوده است.

وی گفت: زنان در دوران دفاع مقدس با حضور فعال در ستاد پشتیبانی جبهه و جنگ و امدادرسانی به رزمندگان مهم‌ترین نقش و وظیفه خود را ایفا کردند.

مسئول بسیج جامعه زنان کردستان با اشاره به تاریخ شکل‌گیری بسیج جامعه زنان در استان کردستان تصریح کرد: بسبج خواهران کردستان از سال 64 در کردستان تشکیل و راه‌اندازی شده و از همان بدو تأسیس تاکنون در عرصه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، علمی و ورزشی فعالیت داشته است.

وی گفت: رویکرد جامعه بسیج زنان در دوران بعد از دفاع مقدس یک رویکرد فرهنگی و سازندگی بوده و نقش مهمی نیز در عمران و آبادانی کشور داشته است.

منصوری افزود: در حال حاضر بسیج جامعه زنان استان کردستان با 178 هزار خواهر بسیجی در قالب 823 پایگاه مقاومت و 115 گردان‌الزهرا در عرصه‌های مختلف مشغول فعالیت است.

وی اظهار کرد: فعالیت در حوزه عفاف و حجاب، امربه‌معروف و نهی از منکر، تحکیم بنیان خانواده و ترویج فرهنگ فاطمی از مهم‌ترین اقدامات بسیج خواهران در کردستان است.

 

آدرس کوتاه :