جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

۴۷ هزار متر از معابر شهرک نایسر سنندج تسطیح و آسفالت می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

۴۷ هزار متر از معابر شهرک نایسر سنندج تسطیح و آسفالت می‌شود

۴۷ هزار متر از معابر شهرک نایسر سنندج تسطیح و آسفالت می‌شود


مدیر شهرداری نایسر:

۴۷ هزار متر از معابر شهرک نایسر سنندج تسطیح و آسفالت می‌شود

عبدالله صالحی" مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهر نایسر با بیان اینکه یکی از مهم ترین مشکلات نواحی منفصل عدم بهسازی معابر و محلات است، گفت: عدم احداث زیر ساخت نظیر دفع شبکه‌های فاضلاب باعث شده که عملیات بهسازی و آسفالت معابر  نواحی منفصل را دچار مشکل کند.


وی اظهار کرد: از ابتدای سالجاری و براساس اولویت و بازدیدهای صورت گرفته کار بهسازی و آسفالت برخی از معابر و محلات این ناحیه در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.


مدیر شهرداری نایسر سنندج از آغاز عملیات تسطیح، رگلاژ و آسفالت 47 هزار متر مربع از معابر این ناحیه خبر داد و افزود: 32 هزار متر از این معابر تسطح و رگلاژ و 15 هزار متر هم آسفالت خواهد شد.


صالحی ادامه داد: با توجه به اینکه فعالیت دستگاه‌های خدمات رسان در بسیاری از محلات این  ناحیه هنوز آغاز نشده این شهرداری با هدف رفاه حال ساکنان و سهولت در تردد آنها فقط نسبت به اجرای عملیات تسطح، رگلاژ و شن ریزی این معابر اقدام خواهد نمود.


وی اعلام کرد: تسطح و رگلاژ و شن ریزی محلات بهارستان به متراژ  12 هزار متر مربع، کوچه‌های ارغوان یک تا سه به متراژ 15 هزار متر مربع و مسیر مسجد امام شافعی به متراژ 5 هزار هتر مربع از جمله محلات و معابری است که کار عملیات بهسازی و شن ریزی آن در حال اجرا است.


مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری نایسر عنوان کرد: با توجه به اتمام فعالیت‌های دستگاه‌های خدمات رسان در برخی از معابر و محلات عملیات آسفالت این معابر هم آغاز شده است.


صالحی از آماده سازی و اجرای دو لایه اساس جهت آسفالت 15 هزار متر مربع  از معابر نایسر خبر داد و افزود: کوچه های مهتاب یک الی سه به متراژ 7 هزار متر مربع و همچنین مسیر جاده کلانتری از مسیر خیابان شیخ رش به متراژ 8 هزار متر مربع از جمله معابری است که بزودی عملیات آسفالت و بهسازی آن انجام خواهد شد.

 

آدرس کوتاه :