رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

۲ زندانی جرائم غیرعمد توسط خیر سنندجی آزاد شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

۲ زندانی جرائم غیرعمد توسط خیر سنندجی آزاد شدند

مدیرکل زندان‌های استان کردستان گفت:

۲ زندانی جرائم غیرعمد توسط خیر سنندجی آزاد شدند

اسحاق ابراهیمی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به روحیه‌ کمک و خیرخواهانه مثال‌زدنی در میان مردم کردستان و کمک یکی از خیران زن سنندجی که نخواست نام او فاش شود، اظهار داشت: 2 زندانی جرائم غیرعمد کردستانی از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده‌هایشان بازگشتند.

وی گفت: این زن سنندجی پس از آشنایی با اهداف خداپسندانه ستاد دیه استان تصمیم گرفت تا مبلغ 30 میلیون ریال نذر خود را برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اختصاص دهد و با کمک و این کار خیرخواهانه، دو زندانی جرائم غیرعمد را از زندان آزاد و خانواده‌های آنها را نیز خوشحال کرد.

مدیرکل زندان‌های استان کردستان تصریح کرد: خوشبختانه با توجه به اقدامات صورت گرفته، کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در استان کردستان به یک فرهنگ حسنه تبدیل شده است و مردم که حامیان اصلی ستاد دیه  هستند همواره در کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد این قشر آسیب پذیر جامعه، حضوری فعال از خود نشان داده‌اند.

وی گفت: خیران کردستانی در سال گذشته جهت کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد 670 میلیون تومان کمک کردند که با کمک مردم نیک اندیش کردستانی زمینه آزادی 167 زندانی جرائم غیرعمد در کردستان فراهم و آنها را به آغوش گرم خانواده‌هایشان بازگردانند.

منبع خبرگزاری: تسنیم