رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

۲۲۴ مراسم لیالی قدر در هیئات مذهبی کردستان برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۲۴ مراسم لیالی قدر در هیئات مذهبی کردستان برگزار شد

رئیس شورای هیئات مذهبی کردستان:

۲۲۴ مراسم لیالی قدر در هیئات مذهبی کردستان برگزار شد

نورعلی خزایی بیان کرد: هیئات مذهبی مشارکت و همراهی خوبی در راستای برگزاری برنامه های  مختلف دینی و مذهبی در استان کردستان دارند و امسال نیز در ایام لیالی قدر مشارکت خوبی را شاهد بودیم.

وی اظهار کرد: برگزاری مراسم قرآئت قرآن کریم، قرائت ادعیه، جمع آوری صدقه برای فقرا واقامه نماز جماعت از جمله برنامه هایی است که در ایام ماه مبارک رمضان به‌ویژه شبهای قدر در استان انجام گرفت.

رئیس شورای هیئات مذهبی استان کردستان بیان کرد: هیئات مذهبی استان کردستان نیز در راستای مشارکت در برنامه های معنوی ماه مبارک رمضان با حضور در مساجد و حسینیه ها و هیئات مذهبی به قرائت قرآن و اقامه نماز و دعا پرداختند.

وی از حضور مردم در مساجد اهل سنت خبر داد و یادآور شد: تمامی مساجد کردستان برنامه های دهه آخر ماه رمضان را با حضور اقشار مختلف مردم به‌ویژه جوانان برگزار شد.

وی با اشاره به فعالیت هیئات مذهبی در کردستان یادآور شد: در حال حاضر بیش از ۶۰۰ هیئت مذهبی در استان کردستان فعالیت دارند که در ایام مناسبتی و ملی سال به اجرای برنامه های مختلف می پردازند.

خزائی در پایان گفت: حمایت های خوبی از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان از هیئات مذهبی صورت گرفته است و انتظار می رود که سایر ادارات و سازمان های دولتی نیز حمایت های خوبی از هیئات مذهبی انجام دهند.