رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

۱۰ خرداد؛ انتخابات خانه مطبوعات کردستان/۷۵ خبرنگار تایید نهایی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۰ خرداد؛ انتخابات خانه مطبوعات کردستان/۷۵ خبرنگار تایید نهایی شدند

همزمان با سراسر کشور؛

ماجد رموزی، کارشناس مسئول مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان در سنندج گفت: 113 نفر از استان کردستان برای عضوریت در سامانه خانه مطبوعات ثبت نام کردند که بر اساس اعلام سامانه خانه مطبوعات کشور 75 نفر با تایید خانه‌های مطبوعات برای عضویت و حضور در انتخابات تایید شده اند.

 

وی ادامه داد: ثبت‌نام در این سامانه برای شرکت در انتخابات هیئت مدیره خانه‌های مطبوعات در سراسر کشور که به طور همزمان و به صورت الکترونیک برگزار خواهد شد، الزامی است.

 

وی با بیان اینکه انتخابات این دوره از خانه های مطبوعات سراسر کشور به صورت همزمان و الکترونیکی انجام می شود، اذعان کرد: مجمع عمومی خانه مطبوعات برای اولین بار به صورت الکترونیکی در سراسر کشور از ساعت 8 صبح تا 16 روز چهارشنبه (10 خرداد) برای انتخاب اعضای هیئت مدیره و بازرسان برگزار می‌شود.

 

کارشناس مسئول مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با بیان اینکه اعضای تایید شده با مراجعه به سایت khanehmatbooat.ir می توانند نسبت به ثبت‌نام و بارگذاری مشخصات خود اقدام کنند، افزود: ستاد برگزاری انتخابات که متشکل از مدیر عامل، رئیس و نائب ریس خانه مطبوعات استان و کارشناس مسئول اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است در روز انتخابات در اداره کل ارشاد استان جهت پاسخگویی و راهنمایی اعضا مستقر و پاسخگوی سئوالات احتمالی در این زمینه است.

 

رموزی، متولی اصلی برگزاری انتخابات خانه مطبوعات را اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات استان اعلام کرد و اظهار داشت: تا کنون تعدادی متقاضی عضویت در هیئت مدیره خانه مطبوعات استان شده اند که بررسی صلاحیت نامزدها تا 7 خرداد جاری به اطلاع اعضا می رسد.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: کارت معتبر خانه مطبوعات برای 33 نفر از اعضا صادر شده است و اعضای باقی مانده نیز بایستی نسبت به رفع نواقص و ارائه گواهی سوءپیشنه خود اقدام کنند تا کارت خانه را دریافت کنند.