جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

یاد و خاطره شهدا کمترین خدمت به اسلام است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

یاد و خاطره شهدا کمترین خدمت به اسلام است

یاد و خاطره شهدا کمترین خدمت به اسلام است


مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان؛

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان:

شهدای انقلاب اسلامی ایران جاودانه ترین حقیقت تاریخ­اند و ما امروز تکالیف، وظایف و مسئولیتهای بیشماری در قبال شهدای عزیز داریم چندی پیش بخشی از شهدای گرانقدر ایران اسلامی پس از سالها غربت به ایران اسلامی بازگشتند و خوشا به حال کردستان که اولین استان میزبان کبوتران سرخ بال بود و استان کردستان را عطرآگین نمودند.

صدا و سیمای مرکز کردستان با پخش کلیپها، سرودها، گزارشها و اطلاعیه ها از چند روز پیش از ورود کاروان شهدا، مردم استان را به استقبال بی نظیر کاروان شهدا دعوت نمود و مردم انقلابی و وفادار به آرمان های شهدا نیز  با حضور خودجوش و صمیمانه و پر از شورشان نشان دادند که شهدا هنوز در قلب تک تک مردم استان هستند. شبکه اصالت و فرهنگ در روز ورود کاروان شهدا از نقطه صفر مرزی باشماخ مریوان تا لحظه خروجشان از استان را به طور کامل پوشش خبری داد.

سرهنگ پاسدار محمدرضا شرفبیانی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کردستان با ارسال لوح سپاس و تقدیر  برای امان اللهی مدیر کل مرکز یادآور شدند که «بر حسب وظیف واجب می دانیم به عنوان خادم شهدا از حضور و حمایت های بی دریغ جنابعلی و مجموعه تحت امر کمال تقدیر و تشکر را بنمایم، از خداوند منان توفیق همگان را در راستای خدمتگزاری به آرمان های شهدا خواستاریم».

آدرس کوتاه :