سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

گندزدایی معابر اصلی شهر سنندج - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

گندزدایی معابر اصلی شهر سنندج

گندزدایی معابر اصلی شهر سنندج


شهردار سنندج؛

گندزدایی معابر اصلی شهر سنندج

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان، شهردار سنندج گفت: با هدف پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، خیابان‌های اصلی سطح شهر روزانه در سه نوبت ضد عفونی و گندزدایی می‌شود.حشمت‌الله صیدی افزود: در راستای اقدامات پیشگیرانه در مقابل انتقال ویروس کرونا تمامی خیابان‌های اصلی سطح شهر بصورت مستمر و در سه نوبت در طول روز با چندین دستگاه ماشین‌آلات ضدعفونی و گندزدایی می‌شود.
وی از شهروندان، کسبه و دستفروشان درخواست کرد: از تردد غیر ضروری در خیابان اصلی سطح شهر پرهیز و دستفروشان و کسبه هم از پهن کردن بساط خود خودداری کنند.
صیدی گفت: نوبت اول اجرای طرح ضدعفونی و گندزدایی معابر اصلی سطح شهر راس ساعت ۱۰ صبح، نوبت دوم، ساعت ۱۳ ظهر و نوبت سوم نیز رأس ساعت ساعت ۱۷ عصر انجام خواهد شد.
وی با اشاره به ضدعفونی و گندزدایی مستمر و روزانه مناطق حاشیه‌ای سطح شهر گفت: عملیات ضد عفونی ناوگان اتوبوس‌رانی، سرویس‌های بهداشتی، پایانه‌های مسافربری، بازار‌های سرپوشیده، بازارچه تاناکورا، جایگاه‌های عرصه سوخت و پاساژ‌ها از دیگر اقدامات شهرداری سنندج در راستای پیشگیری از کرونا ویروس است.
شهردار سنندج خاطرنشان کرد: استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای پیشگیری از شیوع بیشتر این این ویروس به صورت ویژه در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.
صیدی با بیان اینکه در راستای فرهنگ‌سازی و آموزش‌های لازم به شهروندان تمام بیلبورد‌های شهری در اختیار حوزه درمان قرار گرفته است، گفت: تمام حوزه‌های شهرداری سنندج به‌صورت شبانه‌روزی فعال هستند تا این آلودگی هرچه کمتر منتقل شود.
وی اضافه کرد: تمام این تلاش‌ها تنها زمانی می‌تواند منجر به نتیجه شود که یک اتحاد ملی و همگانی برای مبارزه با این ویروس شکل بگیرد.
شهردار سنندج در پایان تصریح کرد: امیدواریم با مشارکت و همکاری شهروندان و تلاش دستگاه‌های و نهاد‌های مختلف به ویژه کادر درمانی بتوانیم از این بحران که امروز تمام جهان را درگیر خود کرده با کمترین آسیب عبور کنیم.

آدرس کوتاه :