جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

گروه های آموزشی مغز متفکر و نرم افزار آموزش و پرورش هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

گروه های آموزشی مغز متفکر و نرم افزار آموزش و پرورش هستند

گروه های آموزشی مغز متفکر و نرم افزار آموزش و پرورش هستند


نشست تخصصی :

گروه های آموزشی مغز متفکر و نرم افزار آموزش و پرورش هستند

نشست تخصصی  مدیران مستقل و مجتمع های آموزشی و پرورشی روستایی با موضوع کارکرد گروه های آموزشی و با حضور مدیر آموزش و پرورش ، معاون آموزش ابتدایی ، کارشناس مسئول و کارشناسان این حوزه در محل سالن اجتماعات پیش دبستان ناصح  برگزارگردید.

رضا خضری مدیر آموزش و پرورش بانه در این نشست از تمامی مردم ایران خصوصا مردم فهیم شهرستان جهت حضور گرم و پرشورشان در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری تقدیر کرد و سپس روز امور تربیتی  و هفته تربیت اسلامی را نیز به تمامی معلمان خصوصا فعالان عرصه تربیت ، تبریک گفت .

خضری در ادامه با اشاره به این که مدیران رکن اساسی مدارس و از مهم ترین منابع انسانی آموزش و پرورش به شمار می آیند ، افزود : مدیران ما باید سعی کنند با تقویت ارتباطات درون و برون سازمانی و داشتن ارتباط سازنده با معلمان و دانش آموزان ، مقدمات و تسهیلات لازم را جهت دستیابی به اهداف آموزشی و پرورشی در مدارس فراهم آورند.

مدیر آموزش و پرورش سپس با اشاره به اهمیت جایگاه گروه های آموزشی در سطح مدارس و شهرستان گفت : گروه های آموزشی مغز متفکر و نرم افزار آموزش و پرورش هستند و در افزایش خلاقیت و ایده پردازی معلمان و دانش آموزان نقش بسزایی دارند و بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد .

آگاه سازی اولیا و دانش آموزان برای جلوگیری از بروز هر گونه حادثه ناگوار در ایام  چهارشنبه پایان سال ، افزایش مشارکت اولیا ، معلمان و دانش آموزان در امور مدرسه ، افزایش انگیزه ، خلاقیت و نوآوری ، برنامه ریزی نحوه فعالیت های نوروزی دانش آموزان، بازدیدهای مستمر سرگروه های درسی، استفاده از تجربیات بازنشستگان، اسکان نوروزی و امنیت مدارس ، سوادآموزی و ترویج فرهنگ استفاده درست از فضای مجازی، از دیگر مواردی بودند که مدیر آموزش و پروش در این جلسه مورد بحث و تأکید قرار داد.

                 منبع خبری: پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش 

آدرس کوتاه :