کوکوی گل کلم

مواد لازم:

هویج آب پز شده: 1 عدد

گل کلم آب پز شده: 400 گرم

جعفری: مقداری

آرد: یک پنجم قاشق غذاخوری

تخم مرغ: 3 عدد

پیاز رنده شده: 1 عدد

نمک، فلفل و زردچوبه: به میزان لازم

 

طرز تهیه:

برای پخت گل کلم بعد از شستن آن، همراه با مقداری نمک و آب درون ظرفی با مدت زمان 10 الی 15 دقیقه قرار می دهیم تا بپزد و بعد از پختن به وسیله چاقو کاملا آنها را خورد می کنیم.

هویج را کاملا ساطوری کرده و جعفری را ریز می کنیم و سه عدد تخم مرغ و آرد را همراه با پیاز رنده شده و نمک و فلفل به مواد اضافه کرده و کاملا با هم مخلوط می کنیم.

باید توجه داشته باشید که تخم مرغ ها را جداگانه همی می زنیم و بعد با بقیه مواد مخلوط می کنیم و دلیل این کار این است که کوکوی ما کاملا پف کند.

بعد آن را داخل ماهیتابه ای که از قبل داخل آن روغن ریخته و گرم شده می ریزیم، کاملا سطح آن را صاف می کنیم و بعد سر ماهیتابه را می گذاریم و با حرارت کم اجازه می دهیم کاملا مغز پخت شود. برای این کار ماهیتابه کوچکی انتخاب می کنیم تا مواد ما کاملا پخته و سرخ شود.

 

Cutlets Cauliflower

Ingredients:

Carrots Boiled: 1 Cauliflower

Boiled: 400 g

Parsley: some

Flour: A fifth Tablespoons

Eggs: 3 pcs Onions

Onions Grated: 1 pcs

Salt, pepper and turmeric to the extent necessary

Mode Preparation:

To cook Cauliflower After washing it, Along with some salt And water The container Duration of 10 to 15 minutes Put To cook And after cooking The knife fully They We suck.

Carrots Chopped fully has And parsley We're fine And three eggs And flour With onions Grated
And Salt Pepper Add to Materials And fully Together Mixed Said.

Should note that The your eggs Hemi separate heading And Mix with other ingredients The reason for this is We have Cutlets fully Poff To.

Later it Into a pan Already Inside Oil Spills And heated Throw, The whole surface Are smooth And then over the frying pan We leave And a low temperature Allow The brain is fully cooked. To do this Small  pan We choose Our material Well done And fry. 

Loading the player...