جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

کورش خالق پناه - نمایش محتوای صدا

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

کورش خالق پناه

کورش خالق پناه


کورش خالق پناه

کورش خالق پناه

کورش خالق پناه متولد 1339/10/28 شهر سنندج که تحصیلات ابتدایی تا دیپلم خود را در همین شهر اخذ و در سال 1361 به استخدام سازمان صدا و سیمای کردستان در آمده و فعالیت خود را در تولید صدای این مرکز آغاز و تا پایان خدمت خود در همین واحد به خدمت مشغول بوده ام.

کار خود را با نویسندگی و تهیه کنندگی برنامه ما و شنوندگان آغاز و سپس درسال 1373 لیسانس خود را در رشته ادبیات فارسی اخذ نمودم.

در جشنواره تولیدات مراکز در سال 1385 که در شهر تبریز برگزار گردید در تهیه برنامه هرس که عنوان تهیه کننده برتر را به خود اختصاص داده و در همین جشنواره در سال 1386 نیز که در اصفهان برگزار شد باز هم عنوان تهیه کننده برتر این برنامه (هرس)را از آن خود کردم .

تهیه کنندگی برنامه های موفقی همچون جمله و سرگرمی با اجرای مرحوم سید علی اشرف حسین پناهی (فرشا)به عهده بنده بود و چند سالی تهیه کنندگی برنامه های ئیواره باش و جنگ عصرگاهی مرکز را عهده دار بودم که باز هم یکی از برنامه های موفق و پر شنونده رادیو بود.

در طول 27 سال و چند ماه خدمت در صدای مرکز کردستان تهیه و نویسندگی برنامه های مختلف خانواده ، ما و شنوندگان ، برنامه روستا ،برنامه های جنگ و مناسبت های مختلف را عهده دار بوده که هر کدام از یان برنامه ها در نوع خود برنامه ای شنیدنی بودند .

در سال 1387 باز نشسته شده اما با در خواست مدیران وقت مجدداً تقاضای تمدید خدمت بر مدت 2 سال گردید که متاسفانه در سالهای پر فعالیت بر اثر بیماری ناگهانی تزلزل گردید و هم اکنون نیز در بستر بیماری به سر می برم.