سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

کمپ قایقرانی شهرستان سروآباد از سوی فدراسیون تجهیز می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

کمپ قایقرانی شهرستان سروآباد از سوی فدراسیون تجهیز می شود

کمپ قایقرانی شهرستان سروآباد از سوی فدراسیون تجهیز می شود


رئیس فدراسیون قایقرانی:

کمپ قایقرانی شهرستان سروآباد از سوی فدراسیون تجهیز می شود

غلامرضا امینی رئیس فدراسیون قاایقرانی کشور به منظور احداث کمپ قایقرانی آب های خروشان به شهرستان سروآباد سفر کرد.

رئیس فدراسیون قایقرانی در حلسه ایی که با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان و فرماندار سروآباد برگزار شد، اظهار داشت: در کمتر جایی از کشور همانند منطقه سروآباد را با این شرایط خوب یافت که بتوان کمپ قایقرانی آب های خروشان را ایجاد کرد.

 غلامرضا امینی افزود، با توجه به این شرایط می توان کارهای فرهنگی خوبی در این منطقه سروآباد انجام داد که ایجاد فعالیت های ورزشی و قهرمانی از جمله اقدامات فرهنگی است.

امینی در ادامه گفت، همتی در این جا از سوی مسئولان استان برای احداث چنین طرح های موجود است که در جاهای دیگه حاکم نیست و این موضوع می تواند در ایجاد کمپ قایقرانی موثر باشد.

وی به کمک های خوب فدراسیون به شهرستان سروآباد اشاره کرد و اظهار داشت: با احداث کمپ قایقرانی آب های خروشان در شهرستان سروآباد، فدراسیون قایقرانی تجهیز کامل آن را به عهده خواهد گرفت.

رئیس فدراسیون خاطر نشان کرد، با احداث کمپ قایقرانی آب های خروشان می توانیم در آینده نزدیک رشته پر طرفدار رفتینگ( قایق بادی) را نیز در این منطقه فعال کنیم.

غلامرضا امینی در پایان گفت، استان کردستان در زمینه رشته قایقرانی دارای سبک است و می تواند با وجود شرایط خوب منطقه و ایجاد امکانات لازم در آینده نه چندان دور به عناوین مختلف کشوری و بین المللی دست پیدا کند.

گفتنی است، با توجه به بررسی های به عمل آمده کمپ قایقرانی آب های خروشان در روستای رزاب خانقاه در 5 کیلومتری شهرستان سروآباد جانمایی و احداث می شود.

 

منبع خبری: اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان

آدرس کوتاه :