جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

کمپ قایقرانی آب های خروشان در شهرستان سروآباد احداث می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

کمپ قایقرانی آب های خروشان در شهرستان سروآباد احداث می شود

کمپ قایقرانی آب های خروشان در شهرستان سروآباد احداث می شود


مدیرکل ورزش و جوانان کردستان خبر داد:

کمپ قایقرانی آب های خروشان در شهرستان سروآباد احداث می شود

غلامرضا امینی رئیس فدراسیون قاایقرانی کشور به منظور احداث کمپ قایقرانی آب های خروشان به شهرستان سروآباد سفر کرد.

رئیس فدراسیون و مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان با حضور در سروآباد از محل احداث کمپ قایقرانی بازدید به عمل آوردند و در نهایت با فرماندار شهرستان جهت بحث اعتبارات و جانمایی کمپ جلسه ایی برگزار کردند.

در این جلسه مدیر کل ورزش و جوانان کردستان اظهار داشت، با احداث کمپ قایقرانی آب های خروشان در سروآباد به توسعه ورزش قهرمانی و همگانی در استان شهرستان کمک خواهیم کرد

حامد جولائی به بکر بودن شهرستان سروآباد اشاره کرد و گفت، با توجه به شرایط اقلیمی شهرستان می توان به یکی از قطب های قایقرانی در بحث آب های خروشان تبدیل شود.

جولائی افزود، کردستان در رشته آب های خروشان دارای سرمربی تیم ملی می باشد و این موضوع می تواند در بخش قهرمان پروری، استان را در کسب سکوهای مختلف کشوری و بین المللی کمک کند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد، احداث کمپ قایقرانی آب های خروشان در شهرستان سروآباد لازم و ضروری است و در بحث اعتبارات پیگیری های جدی صورت خواهد گرفت.

در ادامه فرماندار شهرستان سروآباد گفت، وجود شرایط اقلیمی شهرستان در کشور کم می باشد و می توان با احداث کمپ قایقرانی و برگزاری مسابقات ورزشی، سروآباد را به مردم ایران بشناسانیم.

مفاخری افزود، شهرستان سروآباد با توجه به بارندگی و بیشترین در صد نزولات آسمانی می تواند در بحث قایقرانی و ورزش های آبی در کشور شاخص باشد.

فرماندار شهرستان سروآباد در پایان عنوان کرد، برای احداث  کمپ قایقرانی در تزریق اعتبارات همراه با مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان پیگیری های لازم صورت خواهد گرفت.

گفتنی است، با توجه به بررسی های به عمل آمده کمپ قایقرانی آب های خروشان در روستای رزاب خانقاه در 5 کیلومتری شهرستان سروآباد جانمایی و احداث می شود.

منبع خبری: اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان

آدرس کوتاه :