سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

کشف یک میلیون نخ سیگار خارجی قاچاق در سروآباد/ توقیف اتوبوس حامل کالای قاچاق در بیجار - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

کشف یک میلیون نخ سیگار خارجی قاچاق در سروآباد/ توقیف اتوبوس حامل کالای قاچاق در بیجار

کشف یک میلیون نخ سیگار خارجی قاچاق در سروآباد/ توقیف اتوبوس حامل کالای قاچاق در بیجار


فرمانده انتظامی کردستان اعلام کرد:

کشف یک میلیون نخ سیگار خارجی قاچاق در سروآباد/ توقیف اتوبوس حامل کالای قاچاق در بیجار

به گزارش کردرپس به نقل از خبرگزاری صدا وسیمای مرکز کردستان، سردار "مسعود خرم نیا" در تشریح این خبر بیان داشت: در پی اخبار واصله مبنی بر فعالیت قاچاقچیان و ورود غیرقانونی کالا به کشور، شناسایی و دستگیری قاچاقچیان در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: با شناسایی و کسب اطلاعات دقیق، فعالیت قاچاقچیان در یکی از توابع روستایی شهرستان سروآباد رصد و چندین اکیپ از یگان های مختلف انتظامی استان به موقعیت مذکور اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در این عملیات گسترده و در بازرسی مأموران از محل های دپو کالای قاچاق، یک میلیون و 20 هزار نخ سیگار خارجی و همچنین 50 دستگاه ال ای دی قاچاق کشف شد.

این مقام انتظامی در خاتمه با اشاره به عزم جدی پلیس استان در مبارزه بی امان با مخلان اقتصادی و سرباندهای قاچاق، گفت: ارزش این محموله قاچاق کشف شده توسط کارشناسان 3 میلیارد ریال برآورد شده است.

اتوبوس حامل کالای قاچاق در بیجار متوقف شد

فرمانده انتظامی بیجار از توقیف یک دستگاه اتوبوس حامل کالای قاچاق به ارزش 3 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ"رسول کرمی چگینی" با اعلام این خبر گفت: مأموران یگان امداد شهرستان درپی اشراف اطلاعاتی و اجرای طرح ممنوعیت ورود کالای قاچاق یک دستگاه اتوبوس در محور دیواندره – بیجار متوقف کردند.

وی افزود: مأموران با هماهنگی قضائی خودرو مذکور را متوقف و پس از بازرسی از آن تعداد 200 عدد کارتن خالی گوشی موبایل، 580 عدد لوازم جانبی موبایل، 6 هزار و 193 عدد انواع لوازم آشپزخانه، دو دستگاه کولر گازی، سه دستگاه جاروبرقی، 264 ثوب انواع البسه، 351 قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و 5 هزار و 610 عدد لوازم ورزشی کشف کردند.

سرهنگ کرمی چگینی با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه ، بیان داشت: بنابر نظر کارشناسان ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده 3 میلیارد ریال اعلام شده است.

 

آدرس کوتاه :