جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

کسب6 نشان رنگارنگ حاصل رقابت شناگران کردستانی در جشنواره شنای نونهالان کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

کسب6 نشان رنگارنگ حاصل رقابت شناگران کردستانی در جشنواره شنای نونهالان کشور

کسب6 نشان رنگارنگ حاصل رقابت شناگران کردستانی در جشنواره شنای نونهالان کشور


شناگران باشگاه شین کردستان :

کسب6 نشان رنگارنگ حاصل رقابت شناگران کردستانی در جشنواره شنای نونهالان کشور

جشنواره شنای رده سنی زیر 10 سال کشور به مدت چهار روز به میزبانی زنجان برگزار شد و شناگران سراسر کشور در  گروه های سنی مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند.

این جشنواره در روزهای 3 تا 6 شهریورماه در استخر شهید شهبازی شهر زنجان برگزار شد و طی آن 170 شناگر نونهال در قالب 28 تیم از استان های سراسر کشور حضور داشتند.

تیم زیر 10 سال باشگاه شین کردستان با 8 شناگر در این جشنواره شرکت کرد و توانست 2 نشان طلا ، 2 نشان نقره و 2 نشان برنز این جشنواره را کسب کند.

بر اساس این گزارش، آرین خازه شناگر کردستانی در 50 متر آزاد مدال طلا را برگردن آویخت، 100 متر آزاد و 50 متر پروانه توانست به ترتیب مقام های دوم تا سوم را کسب کند.

در بخش شنای 50*4 متر پروانه تیمی، کردستان توانست با ترکیب آرین خازه ، کیان صادقی ، کوهسارپیک و آرتیکا نرگسی جایگاه اول را بدست آورد.

همچنین در بخش شنای 25*6 متر آزاد تیم کردستان متشکل از آرین خازه ، کیان صادقی ، کوهسارپیک و آرتیکانرگسی ، کیان خیرآبادی و آرشیا زندی مطلق موفق شد مقام دوم را کسب کند و با همین ترکیب در بخش شنای 50*6  آزاد جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

شایان ذکر است؛ تیم شنای شین کردستان با سرپرستی آرمین حنیفی و مربیگری پژمان ساعدی در جشنواره شنای زیر 10 سال زنجان شرکت کرد .

منبع خبری: اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان

آدرس کوتاه :