جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

کسب 3 دستاورد بزرگ آموزش و پرورش استان در حوزه تربیت بدنی، جشنواره خوارزمی و پروژه مهر - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

کسب 3 دستاورد بزرگ آموزش و پرورش استان در حوزه تربیت بدنی، جشنواره خوارزمی و پروژه مهر

کسب 3 دستاورد بزرگ آموزش و پرورش استان در حوزه تربیت بدنی، جشنواره خوارزمی و پروژه مهر


مدیر کل آموزش و پرورش کردستان خبر داد :

کسب 3 دستاورد بزرگ آموزش و پرورش استان در حوزه تربیت بدنی، جشنواره خوارزمی و پروژه مهر

رشید قربانی مدیر کل آموزش و پرورش استان با اعلام این خبر گفت : بر اساس ارزیابی صورت گرفته از طریق معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، برای اولین بار ورزش دانش آموزی استان رتبه هشتم کشوری را کسب کرد .

وی با بیان اینکه رتبه ورزش دانش آموزی استان در سال 92 در جایگاه بیست و سوم کشوری، در سال 93 در جایگاه بیستم و  در سال 94 در جایگاه پانزدهم کشوری قرار داشت،گفت : با برنامه ریزی های صورت گرفته و با اهتمام کلیه دست اندرکاران حوزه تربیت بدنی استان و درخشش دانش آموزان کردستانی در مسابقات مختلف، در سال 95 برای اولین بار رتبه استان تک رقمی شد و کردستان موفق به کسب رتبه هشتم کشوری شد .

رشید قربانی با اشاره به کارنامه موفق حوزه تربیت بدنی استان گفت: در سال تحصیلی 95-94 دانش آموزان با استعداد استان در مسابقات کشوری 70 مدال رنگارنگ طلا، نقره و برنز را در رشته های ورزشی را کسب کردند و 15 تیم استان در رشته های مختلف به جمع برترین های کشور راه یافتند .

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان به کارنامه موفق استان در جشنواره جوان خوارزمی در سال 95 نیز اشاره کرد و با بیان اینکه حاصل حضور دانش آموزان در سنوات گذشته، حداکثر کسب دو رتبه برتر کشوری بوده است، اظهار داشت: در سال 95 دانش آموزان استان با درخشش در این مسابقات، چهار رتبه برتر کشوری را کسب کردند .

قربانی هم چنین به موفقیت آموزش و پرورش کردستان در اجرای پروژه مهر در سه سال اخیر اشاره کرد و افزود: با تلاش کلیه فرهنگیان و دست اندرکاران امر، استان در سال های 93 ، 94 و 95 رتبه برتر کشوری را کسب کرد .

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در پایان با تبریک موفقیت و دستاورد های کسب شده به فرهنگیان، دانش آموزان و عموم هم استانی های  عزیز، از تلاش صادقانه مجموعه خدوم فرهنگیان، مدیران و کلیه دست اندرکاران عرصه تعلیم و تربیت استان تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود این موفقیت ها ادامه داشته باشد

منبع خبری: روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان

آدرس کوتاه :