جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

کسب 14 رتبه برتر کشوری در مسابقات فرهنگی هنری توسط دانش آموزان پسر استان - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

کسب 14 رتبه برتر کشوری در مسابقات فرهنگی هنری توسط دانش آموزان پسر استان

کسب 14 رتبه برتر کشوری در مسابقات فرهنگی هنری توسط دانش آموزان پسر استان


معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان خبر داد:

کسب 14 رتبه برتر کشوری در مسابقات فرهنگی هنری توسط دانش آموزان پسر استان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، حجت الله نریمانی گفت: از مجموع 14 دانش آموز پسر راه یافته به مرحله کشوری مسابقات نمایندگان استان با درخشش در این مرحله موفق به کسب 4رتبه اول کشوری، یک رتبه دوم کشوری، 5رتبه سوم کشوری و 4 رتبه برگزیده کشوری شدند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه مرحله کشوری سی و پنجمین دوره مسابقات فرهنگي و هنري دانش آموزان پسر سراسر کشور مرداد ماه جاری در اردو گاه شهيد رجايي نيشابور برگزار شد؛  گفت: هژير حيدري در رشته عكاسي، سعيد فرزانگان در رشته تك نوازي، سياوش فرج اللهي در رشته مقاله پژوهشي و سيوان سيدي در رشته گريم (نمايش صحنه اي ) موفق به کسب رتبه اول کشوری شدند.

وی افزود: همچنین مهران رحمان زاده رتبه دوم كشوري رشته خوش نويسي را کسب کرد و هژير زندي در رشته فيلم كوتاه، راميار محمودي در رشته بازيگري، هيما هوشمند معنوي در رشته طراحی صحنه و كيان تيراندري در رشته طراحي لباس رتبه سوم کشوری این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

به گفته نریمانی علي رضا يزدان پناه در رشته بازيگري، سروش مستوري در رشته طراحي بروشور، علي اصغر ميراني در رشته خوشنويسي، سجاد مرتضي پور و مبين پرويزي در رشته وبلاگ نويسي به عنوان برگزیده کشوری دست یافتند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان خاطر نشان کرد: سی و پنجمین دوره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان دختر سراسر کشور، از تاریخ 8 لغایت 12 مرداد ماه سال جاری در نیشابور برگزار می شود و 10 نفر از دانش آموزان استان در این مسابقات به رقابت خواهند پرداخت.

آدرس کوتاه :