سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

کُردستـــــان، سکوی نخست رقابتهای کونگ فوتوآی سُنتی را تصاحب کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

کُردستـــــان، سکوی نخست رقابتهای کونگ فوتوآی سُنتی را تصاحب کرد

کُردستـــــان، سکوی نخست رقابتهای کونگ فوتوآی سُنتی را تصاحب کرد


در مسابقات نونهالان و نوجوانان کشور:

کُردستـــــان، سکوی نخست رقابتهای کونگ فوتوآی سُنتی را تصاحب کرد

مُدیرکل ورزش و جوانان کُردستان گفت: رقابتهای کونگ فو سبک توآسنتی قهرمانی نونهالان و نوجوانان کشور در اوزان مختلف به میزبانی البرز برگزار شد.

حامد جولایی افزود: ۱۷۰ کونگ فوکار نونهال و نوجوان در قالب ۱۵ تیم از استانهای سراسر کشور در این رقابت‌ها حضور داشتند و شرکت کنندگان طی سه روز در اوزان مختلف با یکدیگر به مبارزه پرداختند.

وی گفت: تیم کُردستان با حضور در این رقابت‌ها و کسب ۱۵ مدال طلا، ۱ نقره و ۳ برنز توانست با اقتدار بر سکوی قهرمانی هر دو رده سنی نونهالان و نوجوانان قرار گیرد.

در رده سنی نونهالان، متین هادی، ماهان قوامی، آرام دارابی، حسام الدین کرمی، ماردین احمدی، آریان حاجی میرزایی و کارن زمانی توانستند با غلبه بر حریفان خود مقام نخست را کسب کنند و صاحب گردن آویز طلا شدند و احمد رحیمی با قرارگرفتن در جایگاه دوّم نشان نقره را به گردن آویخت و ماهان زارعی و حسین شفیعی در همین رده، سوّم شدند نشان برنز گرفتند.

در بخش نوجوانان، سینا خانی، میلاد شریعتی، شادمان فتاحی، سوران رحیمی، ماهان حاجی میرزایی، سَروک باژدان، محمّد آلتونی و حیدر نصری موفق شدند با شکست حریفان خود در جایگاه اوّل قرار گیرند و نشان طلا را به گردن اندازند و حسین عالی نژاد در همین رده تن‌ها نشان برنز تیم کُردستان را بدست آورد.

در مجموع رده‌های نونهالان و نوجوانان این رقابتها، تیمهای کُردستان، البرز و فارس، مقامهای اوّل تا سوّم هر دو رده را کسب کردند

منبع خبرگزاری: صداوسیمای مرکز کُرستــــــان

آدرس کوتاه :