جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

کردستان سرشار از فریاد مرگ بر اسراییل روزه داران - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

کردستان سرشار از فریاد مرگ بر اسراییل روزه داران

کردستان سرشار از فریاد مرگ بر اسراییل روزه داران


Loading the player...

دانلود

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، مرزداران غیور کردستانی ، امروز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، همگام  با دیکر مسلمانان جهان، رهایی قدس شریف را فریاد زدند و از سیاست های متجاوزگرانه رژیم صهیونیستی و حامیان آن، اعلام بیزاری کردند.

راهپیمایان در شهرهای مختلف استان، خواستار توجه مجامع بین المللی به خواسته های مردم فلسطین شدند.

در شهر سنندج مرکز استان کردستان هم خیل روزداران به خیابان امدند وبا شعارهای مرگ بر اسراییل ومرگ بر آمریکا از مردم مظلوم فلسطین حماین وبا آرمانهای امام راحل تجدید پیمان کردند.

در این راهپیمایی اقشار مختلف مردم سنندج هم گام با مسولان استان به ندای امام خمینی لبیک گفتند ومسیر میدان ازادی تا مقابل مسجد جامع را با شعارهای فلسطین فلسطین حمایتت میکنیم را پیمدند.

حسیین مظفر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در تجع راهپیمایان روز قدس گفت:68 سال است ار تاسیس رژیم صهیونیسم میگذرد که درطول این مدت تجاوز ،وبه خاک وخون کشیدن مردمان مظلوم فلسطین دستاورد این رژیم جعلی است.

مظفر گفت: تمامی جنایتهایی که از سوی این رژیم شکل میگیرد با حمایت آمریکا برخی از دولتهای استعمارگر است .

وی گفت: موضوع فلسطین یک موضوع قومی وطایفه ایی نیست واین مهم مسئله جان اسلام ومرز کفر و سالام است.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه به حمله موشکی سپاه به مرکز فرماندهی داعش اشاره کرد وگفت:دلاور مردان سپاه با این اقداماقتدار ایران اسلامی را به جهانیان نشان دادند.

در پایان این مراسم بیانه محکومیت صهیونیستها از سوی دانشجویان قرائت شد.و راهپیمایان با شعار الله اکبر خامنه ای رهبر این بندهای این بیانیه را تایید کردند .
آدرس کوتاه :