جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

کتاب زندگینامه بیژن ذوالفقارنسب رونمایی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

کتاب زندگینامه بیژن ذوالفقارنسب رونمایی شد

کتاب زندگینامه بیژن ذوالفقارنسب رونمایی شد


کردستان

بیژن ذوالفقارنسب یکشنبه شب در مراسم رونمایی از این اثر، اظهار کرد: خیلی خرسندم که در این مراسم بزرگان استان جمع شدند و در کنار این دوستان همچنین شبی را سپری کردم.

وی افزود: شاهو احمدی نویسنده جوان سنندجی که جوانی ساده، محجوب و غیر ورزشی محض هستند با بنده تماس گرفتند و من در ابتدا به دلایل مختلف علاقمند به این کار نبودم و فکر می کردم که ایشان خیلی فرصت می‌خواهد و تجربیات خاصی را نیاز دارد.

ذوالفقارنسب خاطرنشان کرد: این نویسنده جوان سنندجی 6 ماه با بنده در ارتباط بود و من تمام منابعی را که در اختیار داشتم و از دوران نوجوانی تاکنون جمع کرده بودم در اختیار وی قرار دادم.

وی افزود: بسیار خرسندم که کتاب حاضر دربرگیرنده تمامی مطالبی است که در اختیار نویسنده قرار دادم و ایشان ایده‌های من و ذهنیات خودشان را با مواردی که در مطبوعات و رسانه‌ها منتشر شده ادغام نکرده‌اند.

شاهو احمدی نویسنده کتاب زندگینامه دکتر بیژن ذوالفقارنسب نیز در این مراسم به فعالیت چهارساله برای تدوین این کتاب اشاره کرد و افزود: بسیار خرسندم که بزرگانی همچون ذوالفقارنسب به جوانان استان اعتماد می‌کنند و به جوانان اجازه می‌دهند که در ثبت افتخارآفرینی پیشکسوتان استان سهیم باشند.

وی افزود: برای تدوین این کتاب از سه مرجع رسانه‌ها و مطبوعات استانی و ملی، نظرات کارشناسان ملی و استانی و مصاحبه با دکتر ذوالفقارنسب استفاده شده است.

احمدی خاطرنشان کرد: کتاب حاضر دارای 19 فصل و 186 مرجع است و فصل‌های یکم تا هفدهم آن به زندگی حرفه‌ای و ورزشی ایشان اختصاص دارد، فصل هجدهم به دیدگاه کارشناسان در خصوص شخصیت علمی و ورزشی ایشان مربوط است و فصل نوزدهم نیز به زندگی شخصی و خاطرات ایشان می‌پردازد.

وی اظهار داشت: این کتاب توسط انتشارات کالج سنندج و با سرمایه‌گذاری این انتشارات چاپ شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

این نویسنده جوان کردستانی ابراز امیدواری کرد که با حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان شاهد فراهم‌شدن زمینه‌های لازم برای تدوین زندگی‌نامه دیگر بزرگان حوزه ورزش استان باشیم.

 

 

آدرس کوتاه :