جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

کتابخانه شهرداری دیواندره پذیرای جوانان است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

کتابخانه شهرداری دیواندره پذیرای جوانان است

کتابخانه شهرداری دیواندره پذیرای جوانان است


شهردار دیواندره خبرداد:

کتابخانه شهرداری دیواندره پذیرای جوانان است

ناصح محمدخانی ، با اشاره به توسعه برنامه های فرهنگی در راستای فرهنگ کتابخوانی افزود: با توجه به اهمیت کتاب و کتاب خوانی و نقش موثر آن در توسعه فرهنگی شهر و همچنین پشتیبانی همه جانبه شهرداری و شورای اسلامی از این امر مهم، احداث کتابخانه پارک ملت در دستور کار شهرداری قرار گرفت.
وی اظهار کرد: شهرداری دیواندره در راستای توسعه برنامه های فرهنگی اعتبارات مناسبی را در نظر گرفته است تا شهروندان و بویژه جوانان بتوانند اوقات فراغت خود را با مطالعه در این پارک سپری کنند.
شهردار دیواندره با تاکید بر مشارکت شهروندان در فعالیت های فرهنگی افزود: اهدای کتاب می تواند تاثیر بسزایی در تقویت و ارتقای فرهنگ کتابخوانی داشته باشد و امید است که شهروندان کتاب‌های مازاد بر نیاز در کتابخانه‌های شخصی خود که اکثراً بلا استفاده می‌باشد را به کتابخانه پارک ملت اهدا کنند تا مورد استفاده عموم مردم قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه بزودی المان کتاب درپارک ملت دیواندره نصب می شود ، اظهار کرد: با توجه به نصب سه المان در سه نقطه از شهر دیواندره، المان کتاب در راستای توسعه و اعتلای فرهنگ کتاب و کتاب خوانی در 'پارک ملت' نصب خواهد شد.

 

منبع خبرگزاری:ایرنا

آدرس کوتاه :