جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

کامیارانی ها علاقه بیشتری به رشته علوم تجربی در کنکور سراسری نشان دادند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

کامیارانی ها علاقه بیشتری به رشته علوم تجربی در کنکور سراسری نشان دادند

کامیارانی ها علاقه بیشتری به رشته علوم تجربی در کنکور سراسری نشان دادند


رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کامیاران عنوان کرد:

کامیارانی ها علاقه بیشتری به رشته علوم تجربی در کنکور سراسری نشان دادند

هادی الله ویسی ، با اشاره به اینکه تعداد کل داوطلبین شهرستان در آزمون کنکور سراسری سال جاری یک هزار و 692 نفر است افزود: از این تعداد 90 نفر در گروه علوم ریاضی، 297 نفر در گروه علوم انسانی، 17 نفر در گروه هنر، 96 نفر نیز داوطلب در گروه زبان های خارجی و هزار و 192 نفر در گروه علوم تجربی هستند.
وی اظهار کرد: شرایط و مقدمات لازم برای حضور یک هزار و 692 نفر داوطلب شرکت کننده شهرستان در آزمون کنکور سال 96 فراهم شده است.
وی اضافه کرد: بر اساس برنامه اعلام شده سازمان سنجش کشور آین آزمون در پنج گروه آزمایشی طی روز های پنجشنبه و جمعه تاریخ های 15 و 16 تیرماه برگزار خواهد شد.
الله ویسی با اشاره به اینکه این شهرستان آمادگی کامل برای برگزاری این آزمون را دارد اظهار کرد: با برنامه ریزی و هماهنگی های به عمل آمده آموزش و پرورش شهرستان آماده برگزاری آزمون سراسری کنکور سال 96 است.
وی به برگزاری آزمون این گروه ها در 11 حوزه اشاره کرد و گفت: بر اساس زمان بندی اعلام شده روز پنجشنبه 15 تیر در نوبت صبح (علوم ریاضی در یک حوزه و علوم انسانی در 2 حوزه) و همچنین در نوبت عصر (گروه هنر در یک حوزه ) برگزار می شود.
وی ادامه داد: در روز جمعه 16 تیر نیز این آزمون در نوبت صبح (گروه علوم تجربی در 6 حوزه ) و در نوبت عصر (گروه زبان های خارجی در یک حوزه ) برگزار خواهد شد

 

منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :