رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

کامران نصرتی هندبالیست کردستانی همراه با تیم منیزیم فردوس قهرمان لیگ برتر شد. - نمایش محتوای خبر

 

 

کامران نصرتی هندبالیست کردستانی همراه با تیم منیزیم فردوس قهرمان لیگ برتر شد.

در رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور؛

کامران نصرتی هندبالیست کردستانی همراه با تیم منیزیم فردوس قهرمان لیگ برتر شد.

به گزارش واحد خبر سنندج، مرحله فینال بیست و هشتمین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور روز چهارشنبه پنجم خردادماه در سالن دانشگاه پیام نور شهر فردوس (استان خراسان جنوبی) و بین دو تیم منیزیم فردوس و نفت و گاز گچساران  برگزار شد.

تیم هندبال منیزیم فردوس خراسان جنوبی که با پیروزی مقابل نفت و گاز گچساران در دیدار برگشت فینال توانست تکلیف قهرمان را به بازی سوم بکشاند.

 در این دیدار که سومین مسابقه این دو تیم برای مشخص شدن قهرمان این دوره از رقابت ها بود. تیم منیزیم در نیمه اول موفق شد با نتیجه ۱۲ بر ۸ تیم جوان نفت و گچساران میهمان خود را مغلوب کند.

در نیمه دوم نیز تیم میزبان هشت گل  به ثمر رساند تا در نهایت با نتیجه ۲۲ بر ۲۰عنوان قهرمانی این رقابتها را از آن کند. تیم نفت و گاز گچساران نیز به عنوان نایب قهرمانی لیگ دست یافت.

در دیدار رده بندی نیز که روز سوم خرداد ماه برگزار شده بود تیم مس کرمان تیم کفش ملی تهران را از پیش رو برداشت و عنوان سوم را از آن خود کرد.

کامران نصرتی از کردستان، پویا نوروزی‌نژاد، مجتبی حیدرپور، فرزاد رستمی، فیروز ندری، یاسین کبیریان‌جو، هادی و مهدی طالبی، شهاب صادق‌زاده، مصطفی حسنی منفرد، بوگدان مدوریچ و نیکولا اسکرویچ بازیکنان میدانی این تیم بودند و سعید برخورداری، علی رحیمی و محمد علمدار به عنوان دروازه‌بانان تیم هندبال منیزیم فردوس خراسان جنوبی در این رقابت ها حضود داشتند.

 کامران نصرتی در سال 2010 میلادی در کشور پرتغال در رقابت های هندبال جهانی دانش آموزی عنوان دوم را کسب کرد و همچنین در همین مقطع در مسابقات سال 2011 ماکائو نیز به مقام اول دست یافت.

 این ورزشکار کردستانی در سال 2010 در رده سنی نوجوانان در مسابقات قهرمانی آسیا در کشور امارات عنوان نخست کرد و همراه با دیگر ملی پوشان جایگاه اول را بدست آورد.

 هندبالیست پر افتخار کردستانی در رقابت های انتخابی المپیک 2012 در کره جنوبی در جایگاه سوم ایستاد و حضور در مسابقات جام جهانی 2011 جوانان را در کارنامه ورزشی خود دارد.

 کامران نصرتی در رقابت های هندبال نوجوانان آسیا در سال 2012 با به ثمر رساندن بیشترین گل عنوان آقای گل این مسابقات را در کارنامه خود ثبت و ضبط کرد.