رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

ژین و ئه وین - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه های سیما

ژین و ئه وین

Loading the player...

تهیه کننده: صابر ساعدپناه

تصویربرداران: کیوان محمدی، فردین باتمانی، فیروز رضایی

مجری: خاطره ارج

دستیاران تصویر: سلطانیان، مفاخری

گزارشگر: میرزایی، فاتحی، فوزی، سعیدزاده

 شايد به نظر برسد مفهوم خانواده از مفاهيمى بسيار روشن و همه فهم است، به گونه اى كه عامه مردم اعم از كوچك و بزرگ، باسواد و بى سواد آن را مي فهمند و نيازى به شناساندن بيشتر نيست. برخى خانواده را يك سازمان اجتماعى دانسته، بعضى روابط خويشاوندى و هم خونى را اساس تشكيل خانواده تلقى میكنند. اما مجموعه اى از افرادى است که يكجا و كنار هم زندگى ميكنند و معيار همبستگى و همزيستى آنها دو چيز است؛ ١- قرابت ٢- زوجيت.

خانواده جايگاه رفيع و بلندى دارد و آن را ازجنبه هاى گوناگون مورد تجزيه و تحليل قرار داده اند، علوم انسانى به فراخور نياز خود به تكاپو در مسايل خانواده پرداخته و گوشه اى از امور آن را بررسى كرده اند. هر چند بررسى همه ابعاد خانواده از ديدگاههاى مختلف كارى بس دشوار است. اما رسانه تلويزيون بعنوان يكى از كانالهاى ارتباطى در بررسى و معرفى موضوعات آن ميتواند حتى به عنوان بزرگ خانه نقش آفرينى كند و سعى ما دراين برنامه شناساندن هر چه بيشتر خانه و خانواده ازديدگاه هاى اجتماعى، تاريخى، جامعه شناسى، اقتصادى، حقوقى، روانشناسى، علوم تربيتى، فلسفه و قرآن و احاديث و متون دينى به بحث و گفتگو بپردازيم. توليدبرنامه اى اثرگذار بر نهاد خانواده در زندگى فردى و اجتماعى انسان تا روح و جسم در درون خانواده پرورش بهترى يابد و روحيه تعاون، وفادارى، كرامت نفس، قناعت، اميد و عشق ورزى به نمايش گذاشته شود.

سال تولید: 96/01/15


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام بنده کارشناس ارشد گل وگیاهان زینتی... جبار ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ ۱۱:۳۷

جبار
با سلام بنده کارشناس ارشد گل وگیاهان زینتی هستم.اگر موافق هستید برنامه ای ند دقیقه ای که هرروز درمورد یک گل ونیازهای آن در برنامه صحبت بشه
پست شده در ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ ۱۱:۳۷