سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

چهار پروژه ورزشی در شهرستان های سنندج، مریوان و کامیاران به بهره برداری رسید . - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

چهار پروژه ورزشی در شهرستان های سنندج، مریوان و کامیاران به بهره برداری رسید .

چهار پروژه ورزشی در شهرستان های سنندج، مریوان و کامیاران به بهره برداری رسید .


بهره برداری از چهار پروژه ورزشی :

چهار پروژه ورزشی در شهرستان های سنندج، مریوان و کامیاران به بهره برداری رسید .

سالن ورزشی سقف کوتاه نگل با مساحت 440 مترمربع چهار میلیارد ریال نخستین پروژه ایی بود که با حضور نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای ورزش و جوانان افتتاح شد.

این پروژه از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری در تیرماه 90 با مساحت 440 متر مربع عملیات ساخت آن آغاز شده بود که با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری رسید.

دو پروژه مهم ورزشی دیگر نیز با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و اعتباری بیش از 51 میلیارد ریال در شهرستان مریوان افتتاح شد.

سالن ورزشی چند منظوره شهر کانی دینار با هزار و 300 متر مربع زیربنا یکی از این پروژه های مورد بهره برداری است که از سال 91 آغاز به کار کرده است و 15 میلیارد و 165 میلیون ریال از اعتبارات استانی برای ساخت این پروژه هزینه شده است.

مجموعه ورزشی هزار و 200 نفره مریوان که مجهزترین سالن ورزشی استان کردستان است از دیگر پروژه هایی بود که مورد بهره برداری قرار گرفت.

زیربنای این پروژه سه هزار و 570 متر مربع است که عملیات ساخت آن از تیرماه سال 90 آغاز شده است و از محل اعتبارات سفر رهبری 36 میلیارد و 531 میلیون ریال برای این پروژه اعتبار هزینه شده است.

پروژه پایانی سالن ورزشی سقف کوتاه شهرستان کامیاران بود که با حضور نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای ورزش و جوانان و مسئولان استانی و محلی افتتاح شد.

این پروژه با هزینه 5 میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری در تیرماه 90 با مساحت 440 متر مربع احداث شده است.

نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای ورزش و جوانان با حضور یک روزه در کردستان با افتتاح و بهره برداری از چهار پروژه ورزشی به سفر خود در استان پایان داد.

منبع خبری: اداره کل ورزش و جوانان

آدرس کوتاه :