جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

پیشگامی شبکه استانی در پدافند غیرعامل - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

پیشگامی شبکه استانی در پدافند غیرعامل

پیشگامی شبکه استانی در پدافند غیرعامل


به گزارش روابط عمومی مرکز:

مُديرکل صداوسيماي مرکز کُردستان در اين کارگاه آموزشي، ضمن گراميداشت ايام الله دهه مبارک فجر، گفت: انديشه نوراني امام(ره) و آثار انقلاب اسلامي، عصري جديد را به روي مبارزين با استکبار گشود و نشان داد قدرت اصلي از آن مردم است.

 امان اللهي افزود: انقلاب ما توانست امپرياليسم و ليبراليسم را در هم بکوبد و انديشه نوراني اسلامي را در يکي از مناطق استراتژيک دنيا حاکم کند، امّا همواره دشمنان در فکر ضربه زدن به اين نظام اسلامي هستند که ما بايد با بصيرت و آگاه سازي جامعه، اين توطئه ها را خنثي کنيم.

وي گفت: با توجه به پيچيدگي تهديدها و تغيير شيوه هاي دشمن، ضروري است خود را در برابر دشمن تقويت کنيم تا بتوانيم دست آوردهاي انقلاب اسلامي را در همه عرصه ها از تهديدات بالقوه و بالفعل دشمن حفظ کنيم.    

دبير ستاد مُديريت بحران و پدافند غيرعامل صداوسيماي مرکز کردستان در اين کارگاه آموزشي به اهميت موضوع پدافند غيرعامل اشاره کرد و گفت: در حوزه امنيت ملي از پدافند غيرعامل به عنوان رکن اصلي حاکميت نامبرده مي شود.

موسوي، افزود: فرهنگ سازي و آشنا نمودن مردم با موضوع پدافند غيرعامل، از وظايف رسانه هاي گروهي، علي الخصوص سازمان صداوسيما است.

آدرس کوتاه :