سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

پیروزی به یاد ماندنی پتروشیمی بندر امام بر ایستک کردستان/ صعود شاگردان دوشان جلیچ به نیمه‌نهایی لیگ دسته یک - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

پیروزی به یاد ماندنی پتروشیمی بندر امام بر ایستک کردستان/ صعود شاگردان دوشان جلیچ به نیمه‌نهایی لیگ دسته یک

پیروزی به یاد ماندنی پتروشیمی بندر امام بر ایستک کردستان/ صعود شاگردان دوشان جلیچ به نیمه‌نهایی لیگ دسته یک


دیدار سوم مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ دسته یک بسکتبال کشور

دیدار سوم مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ دسته یک بسکتبال کشور بین دو تیم پتروشیمی بندر امام و ایستک کردستان عصر امروز در سالن اندیشه شهرک بعثت برگزار شد.

شاگردان دوشان جلیچ برخلاف بازی روز گذشته این دیدار را خوب آغاز نکردند و در کوارتر نخست از میهمان خود عقب افتادند. در این کوارتر ناظر مسابقه در اقدام و رفتاری دوگانه و به بهانه فحاشی تماشاگران بازی را قطع و ادامه دیدار را منوط به اخراج تماشاگران از سالن کرد.

این اتفاق در حالی افتاد که در بازی نخست این مرحله تماشاگران سنندجی از ابتدا تا انتهای مسابقه اقدام به فحاشی علیه تیم پتروشیمی کرده و در پایان بازی نیز مانع از خروج بازیکنان از ورزشگاه شده و حاشیه‌های فراوانی را در این دیدار به وجود آوردند که با بی‌تفاوتی ناظر فدراسیون مواجه شد.

در نهایت پس از حدود 15 دقیقه توقف در بازی، با وساطت مهران شاهین‌طبع سرمربی تیم لیگ برتری پتروشیمی غائله خاتمه پیدا کرد و ناظران و داوران مسابقه برای ادامه دیدار وارد زمین شده و این مصاف مجدداً از سر گرفته شد.

کوارتر دوم این دیدار نیز پایاپای و نزدیک دنبال شد و نیمه نخست با اخلاف یک امتیاز و با حساب 37 بر 36 به سود پتروشیمی بندر امام به پایان رسید.

کوارتر سوم نیز به همین منوال سپری شد و دو تیم در پایان این وقت یک‌چهارم به تساوی 54 بر 54 رضایت دادند. اما کوارتر چهارم و پایانی این دیدار به گونه‌ای دیگر رقم خورد و مردان جوان دوشان جلیچ با حرکات خیره کننده خود اختلاف امتیازات را افزایش داده و در نهایت با حساب 80 بر 76 پیروز این مصاف پر افت و خیز شدند.

پتروشیمی بندر امام با این پیروزی در مجموع 2 بر 1 ایستک کردستان را پشت سر گذاشت تا به مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها صعود کند و در این مرحله حریف مهرام تهران شود.

 

آدرس کوتاه :