رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

پیام قدردانی نماینده ولی فقیه در کردستان از مشارکت مردم در انتخابات - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام قدردانی نماینده ولی فقیه در کردستان از مشارکت مردم در انتخابات

پیام قدردانی نماینده ولی فقیه از مردم کردستان:

پیام قدردانی نماینده ولی فقیه در کردستان از مشارکت مردم در انتخابات

آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی در پیام خود، حضور مردم ایران اسلامی به ویژه کردستان در این حماسه را مصداق واقعی پاسداری از انقلاب اسلامی و مایه یاس دشمنان و شادی دل خانواده شهدا، امام و رهبری عنوان کرده و نوشته است: مردم با حضور خودبه همه دنیا فهماندید که ملت ایران، همچنان زنده، هشیار و آماده‌ دفاع از دستاوردهای نظام مقدس اسلامی و پاسداری از حاصل خون شهدا هستند.
متن این پیام به شرح زیر است:

نظام جمهوری اسلامی عطیه الهی است که نزد ما به امانت نهاده شده است و حضور غرور آفرین و دشمن شکن مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا؛ مصداق واقعی پاسداری از این ودیعه الهی است که بار دیگر مایه یاس دشمنان و شادی دل خانواده شهدا، امام و رهبری گردید.
شما مردم به همه‌ دنیا فهماندید که ملت ایران، همچنان زنده و هشیار و آماده‌ی دفاع از دستاوردهای عظیم چندین ساله نظام مردم سالارانه دینی خود و پاسداری از حاصل خون شهدا است.
اینجانب بر خود لازم می دانم در برابر این حضور پر شور و شعور مردم ولایت مدار استان کردستان سر تعظیم فرود آورده و مراتب تقدیر و امتنان خود را از نمایش بصیرت، همدلی و اتحاد شما مردم همیشه در صحنه کردستان اعلام نمایم بدیهی است تجلی این حضور غرورآفرین شما لبیک به ندای رهبرمعظم انقلاب و برگ زرینی دیگر از تاریخ انقلاب را ورق زده و با شکوه ترین حماسه سیاسی کشور به بهترین نحو محقق نموده که سبب عزت و تحکیم جایگاه غرورآفرین ایران در عرصه بین الملل می گردد.
امید است ملت ایران با مدد و توفیق الهی و با توجهات حضرت بقیة‌الله‌(عج) ذیل منویات رهبر معظم انقلاب روز به روز زمینه پیشرفت، عزت و اقتدار ملی جمهوری اسلامی را، فراهم آورند و یقینا همه منتخبین شوراهای شهر و روستا و رئیس جمهور منتخب مردمی با خدمتگزاری به ملت و حرکت به سوی اعتلای نظام سرافراز جمهوری اسلامی ایران را اولویت اصلی رسالت خود قرار دهند و قدردان این اعتماد مردمی باشند.
در پایان از همه از مجریان، ناظران انتخابات، رسانه ملی، نیروهای نظامی و انتظامی و همه کسانی که با حضور و تلاش طاقت‌فرسای خود، بار این مسئولیت قانونی بزرگ را بر دوش کشیدند و با صداقت و امانت،‌ آراء مردم را صیانت نمودند، صمیمانه سپاسگزاری می نمایم.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کرستان، روز گذشته جمعه 29 خرداد 1396 همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

 

منبع خبرگزاری: ایرنا