رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

پیام عاشورا، تلاش برای تداوم اسلام و ایستادگی در برابر ظالم است/ رمز اقتدار و پیروزی ما عاشورای حسینی است - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام عاشورا، تلاش برای تداوم اسلام و ایستادگی در برابر ظالم است/ رمز اقتدار و پیروزی ما عاشورای حسینی است

حجت‌الاسلام ذبیح میرزایی بیان کرد:

پیام عاشورا، تلاش برای تداوم اسلام و ایستادگی در برابر ظالم است/ رمز اقتدار و پیروزی ما عاشورای حسینی است

حجت‌الاسلام ذبیح  میرزایی، با تسلیت فرارسیدن ایام حزن و اندوه محرم و شهادت امام حسین(ع) و یاران با وفایش، به پیام عاشورا و قیام کربلای حسینی اشاره و بیان کرد: پیام عاشورا تا قیامت این است که انسان تا آخرین نفس‌های خود برای تداوم دین مبین اسلام در تلاش باشد و در برابر ظلم ایستادگی کند.

وی ادامه داد: امام حسین(ع) برای ماندگاری دین مبین اسلام و سنت پیغمبر (ص) و اقتدار اسلام قیام کردند.

میرزایی در ادامه گفت: در این مجمع جهانی که چشم تمامی بدخواهان نظام اسلامی به آن دوخته شده است ارادت است که به امام حسین(ع) و یاران باوفایش موج می‌زند.

وی بر تربیت صحیح فرزندان و تمسک به اهل بیت(ع) در این راستا تأکید و بیان کرد: مادران مسلمان باید در راستای حفظ و حراست از دین مبین اسلام فرزندانشان را بنا بر اصول اسلامی و سبک زندگی اسلامی تربیت کنند.

این مدرس حوزه و دانشگاه عنوان کرد: امروز رشد فرهنگی عاشورا و سبک زندگی ائمه اطهار و پیغمبر اسلام(ص) در برابر دشمنان بیش از هر زمانی نیاز است.

میرزایی با بیان اینکه شیعه و سنی در ایران اسلامی نمک‌پرورده مکتب اهل بیت هستیم، گفت: چشم تمام دنیا به ویژه غیرمسلمان‌ها به مراسمات معنوی ملت ایران است و در راستای کم‌رنگ جلوه‌دادن آن همواره در تلاش هستند.

وی با بیان اینکه پیام عاشورا هیهات منه‌الذله و امر به معروف و نهی از منکر است، رمز اقتدار اسلام را عاشورای حسینی عنوان کرد.

 

منبع خبرگزاری: فارس