جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

پیام تسلیت مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

پیام تسلیت مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی

پیام تسلیت مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی


پیام تسلیت

پیام تسلیت مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
 
مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا
 
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.
سردار سرافراز اسلام و فرمانده صادق و فداکار دین و قرآن، سرباز مؤمن و پارسا و پرهیزکار، سردار سرلشکر حاج‌قاسم سلیمانی امروز به دست جنایتکاران آمریکایی مجرم و خونخوار و روسیاه به شهادت رسید. این نه اولین و نه آخرین باری است که دلی نورانی و سرشار از عشق و ایمان و وفاداری به آرمانهای بلند الهی، هدف تیر خشم دولت آمریکا و سیاستمداران آن دولت کثیف قرار می‌گیرد
آن شهید بزرگوار مانند دیگر مردان حق از روزی که قدم در راه انقلاب نهادند همواره سر و جان خود را برای نثار در راه خدا بر روی دست داشتند.
اینک این سردار مجاهد پس از سال‌ها مجاهدت و مبارزۀ با مستکبران و طواغیت، به آرزوی دیرینۀ خود که شهادت در راه خداوند تعالی بود دست یافته است و خون پاک خود را برای رهایی مسلمانان نثار کرده است.«رحمة‌الله علیه رحمةً واسعة».
اینجانب به همراه کارکنان رسانه ملی در شبکه کُردستان این حادثۀ تلخ را به ملت عظیم‌الشأن ایران و مقام معظم رهبری و خاندان گرامی این شهید سرافراز وطن  تسلیت می‌گوییم و از خداوند قادر متعال مسألت داریم که دست ناپاک امریکا و تروریسم بین‌المللی را از شرارت علیه امّت اسلامی قطع فرماید و اسلام و مسلمین را از توطئه و مکر دشمنان بدخواه محافظت و صیانت فرماید.
 
مدیرکل و کارکنان رسانه ملی شبکه کُردستان
آدرس کوتاه :