جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

پیام تبریک معاون عمرانی استاندار کردستان به مناسبت روز ملی روستا و عشایر - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

پیام تبریک معاون عمرانی استاندار کردستان به مناسبت روز ملی روستا و عشایر

پیام تبریک معاون عمرانی استاندار کردستان به مناسبت روز ملی روستا و عشایر


پیام تبریک به مناسبت روز ملی روستا و عشایر:

پیام تبریک معاون عمرانی استاندار کردستان به مناسبت روز ملی روستا و عشایر

در این پیام آمده است: "طبق درخواست مرکز توسعه روستایی، 15 مهر ماه به عنوان روز ملی روستا و عشایر توسط شورای فرهنگ عمومی کشور به منظور ارج نهادن به روستائیان و فرهنگ روستایی تصویب شد.

امروز در جای جای مناطق روستایی کشور، صدای عمران و آبادانی با همکاری مجموعه دولت، روستائیان عزیز، شوراها و دهیاری ها به گوش می رسد.

در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، شور و شوق مجموعه های فوق برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری، بیش از پیش خود را نمایان ساخته است و این فعالیت ها بدون تردید جز با اراده روستائیان تحقق نخواهد یافت.

بیش از 95 درصد محصولات کشاورزی در روستاها تولید می شود که این امر مستلزم هدایت برنامه های دولت به منظور حمایت و نقش آفرینی روستائیان عزیر می باشد.

در سال جاری نزدیک به 50 درصد از بودجه عمرانی استان در مناطق روستایی هزینه خواهد شد که امید است با همکاری روستائیان و جلب مشارکت های مردم، بتوانیم گامی در راستای رشد و توسعه زیرساخت های روستایی برای ایجاد اشتغال برداریم.

اینجانب ضمن تبریک این روز خجسته به روستائیان و عشایر محترم استان کردستان از همکاری و همدلی این عزیزان با مجموعه خدمتگزاران دولت تدبیر و امید، تشکر و قدردانی می نمایم". 

منبع خبری: پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان

آدرس کوتاه :