جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

پیام اصلی قیام خونین 15 خرداد پشتیبانی از ولایت فقیه است. - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

پیام اصلی قیام خونین 15 خرداد پشتیبانی از ولایت فقیه است.

پیام اصلی قیام خونین 15 خرداد پشتیبانی از ولایت فقیه است.


حجت الاسلام مرادی در خطبه های نماز جمعه بیجار:

پیام اصلی قیام خونین 15 خرداد پشتیبانی از ولایت فقیه است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از سنندج، حجت الاسلام علی مرادی ظهر دیروز در نماز جمعه بیجار که با حضور نمازگزاران الهی در حسینیه این شهر برگزار شد،با اشاره به 14 خرداد سالروز عروج ملکوتی  بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران ،اظهار داشت:امام راحل تاریخ سیاسی ما را تغییر داد و با روحیه انقلابی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دنیا مطرح کرد.

وی افزود:علت مبارزه مستکبرین با انقلاب و کینه ورزی آنها داشتن روحیه انقلابی در ایران اسلامی است.

امام جمعه بیجار با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع زائران مرقد امام راحل ،گفت:امام راحل مومن متعبد است و این واژه کمتر در مورد این شخصیت برجسته جهان اسلام بیان شده است.

حجت الاسلام مرادی با تاکید بر اینکه علت ایستادگی دشمنان در مقابل انقلاب بخاطر داشتن انرژی هسته ای نیست ،بیان داشت: طبق گفته رهبر معظم انقلاب دشمنان ما با خصوصیت انقلابی گری امام خمینی (ره) دشمن هستند.

وی تصریح کرد: روحیه انقلابی گری امام خمینی (ره) ایران را از منجلاب فساد اخلاقی ،فساد سیاسی و حقارت بین المللی نجات داد.

امام جمعه بیجار با بیان اینکه انقلاب اسلامی مرهون اندیشه های ناب امام خمینی (ره) است،گفت: تا کنون دستاوردهای بسیار زیادی را بدست آورده ایم اما تا رسیدن به هدف مورد نظر امام عظیم الشان انقلاب اسلامی فاصله زیادی داریم.

مرادی خاطر نشان کرد: یاد امام و یادآوری غم بار ارتحال ملکوتی این شخصیت برجسته جهان اسلام موجب حزن و اندوه در قلب مسلمانان می گردد.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود با اشاره به انتخاب خبرگان رهبری در 14 خرداد سال 68 اشاره کرد و بیان داشت: با انتخاب شایسته و بجا خبرگان رهبری انصافا از بعد از رحلت امام (ره) تا به امروز خلای در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران احساس نکردیم.

حجت الاسلام مرادی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب پرورش یافته در مکتب فقهی و سیاسی امام خمینی (ره) است.

وی تاکید کرد: حرکت سیاسی عزتمند انقلاب اسلامی و وحدت جاری در انقلاب و امنیت حاکم در نظام مرهون شخصیت والا و اندیشه های برجسته امام راحل است.

امام جمعه بیجار با استناد به سخنان رهبر معظم انقلاب در طی دیدارهای اخیرشان با طیف های مختلف مردم و مسئولان ،اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب از همه انتظار دارد با روحیه انقلابی از دستاوردهای نظام دفاع نمایند.

مرادی گفت: انقلابی بودن تنها به دوران مبارزات منحصر نیست و تمامی اقشار جامعه با روحیه انقلابی در راه تداوم نظام باید سعی و تلاش نمایند.

حجت الاسلام مرادی در قسمت دیگری از سخنان خود با اشاره به قیام 15 خرداد ،اظهار داشت: پشتیبانی از ولایت فقیه پیام اصلی قیام خونین 15 خرداد است.

وی یادآور شد: جایگاه رهبری بالاترین امتیاز در انقلاب اسلامی ایران است.

امام جمعه بیجار در پایان سخنان خود بیان داشت: پایبندی به ارزش های انقلاب اسلامی و مجاهدت برای رسیدن به اهداف والای نظام با رعایت تقوای سیاسی و دینی باید سر لوحه اقدامات هر فرد انقلابی باشد.

آدرس کوتاه :