جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

پنج کیلو شمش طلا در بانه کشف و ضبط شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

پنج کیلو شمش طلا در بانه کشف و ضبط شد

پنج کیلو شمش طلا در بانه کشف و ضبط شد


فرمانده نیروی انتظامی بانه:

سرهنگ فرزاد کریمی شامگاه چهار شنبه گفت: در راستای تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پی رصد و اقدامات اطلاعاتی ماموران نیروی انتظامی بخش نمشیر بانه در هنگام بازدید و کنترل خودروهای عبوری پنج کیلو شمش طلا از یک خودروی تویوتای سه اف کشف و ضبط شد.
وی افزود: این خودرو از مسیر سردشت به سمت بانه در حرکت بود که هنگام بازرسی ماموران نیروی انتظامی، پنج کیلو شمش طلا که به طور ماهرانه ای در خودرو جاسازی شده بود کشف شد.
فرمانده نیروی انتظامی بانه گفت: پلیس بانه با تشکیل قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا و ارز به طور جدی و قاطع به این پدیده شوم برخورد کرده و مبارزه مداوم و برنامه ریزی شده با قاچاقچیان بزرگ از ماموریت های ویژه نیروی انتظامی بانه در سال اقتصاد مقاومتی است.

**یک محموله سیگار قاچاق در بانه کشف شد
سرهنگ کریمی همچنین گفت: یک محموله سیگار قاچاق با حدود 129 هزار نخ سیگار در بانه کشف و ضبط شد.
او ارزش این محموله سیگار را 300 میلیون ریال عنوان کرد و افزود: قاچاقچیان این محموله را از طریق مبادی غیر قانونی وارد کرده بودند و قصد داشتند این محموله را به صورت غیر مجاز در بازار داخلی به فروش برسانند.
سرهنگ کریمی با تاکید بر اینکه پلیس با تمام توان با مخلان و سودجویان نظام اقتصادی کشور مقابله می کند، اظهار کرد: همراهی و همکاری شهروندان در رسیدن به اهداف مورد نظر موثر است.
شهرستان مرزی بانه در 242 کیلومتر سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

 

آدرس کوتاه :