جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

پست ظرفیت خوبی در تبلیغات انتخاباتی محسوب می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پست ظرفیت خوبی در تبلیغات انتخاباتی محسوب می شود

مدیر کل پست استان کردستان:

فریبا مرادی شامگاه سه شنبه در حاشیه نشست تخصصی با فرماندار شهرستان قروه با تأکید بر  تغییر نگاه مردم و مسئولان به خدمات پست، اظهار داشت: هدف از این دیدارها شناساندن خدمات پست به مردم و مسئولان و تعامل اساسی با فرمانداران  و امامان جماعت و کمکی که در حوزه خدمات پست در راستای توسعه استان می توان انجام داد می باشد.

به گفته وی نیاز است برای توسعه بهتر منطقه و کاهش مسیرهای اطلاع رسانی، تعامل بسیار قوی درون سازمانی و خدمات نیابتی ادارات از طریق پست برای خدمت به مردم صورت گیرد.

مرادی وضعیت شهرستان قروه در حوزه پست در دو ماه اخیر را با افزایش درآمد و بهبود ترافیکی و بالا بردن کیفیت کار دانست و این مهم را عامل رضایت مردمی عنوان کرد.

وی با بیان اینکه تقویت پست به نوعی برکت به مردم می رساند، افزود: خدمات پست امروزه نقش مهمی در توسعه دولت الکترونیک دارد و در واقع از ترافیک کاری، هزینه های اضافی و ... می کاهد.

مرادی نامه رسان ها را جز امین ترین قشر مردم دانست و نقطه پیشرفت اداره پست را در قالب تعاون با ادارات دیگر اعلام کرد و بر روند اصلاح سازی شبکه های اطلاع رسانی در خصوص معرفی خدمات پست تأکید کرد.

وی در ادامه از نقش اداره پست در تحقق اهداف و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی گفت و تصریح کرد: در حوزه اقتصاد مقاومتی وظیفه پست ویژه و مهم است به طوری که با ارائه خدمات نیابتی از ترافیک و بار کاری ادارات، هزینه های جانبی اضافی، اتلاف انرژی و ... می کاهد و در راستای توسعه استان در بخش اقتصاد مقاومتی کار می کند.

مرادی همچنین از راهکار ویژه اداره پست در خصوص انتخابات پیش رو خبر داد و یادآور شد: باتوجه به اینکه در پست نامه رسان وجود دارد و خانه به خانه می رود و مردم هم اطمینان کافی به آنان و مجموعه پست دارند لذا این اداره پتانسیل این را دارد که وسیله تبلیغ نامزدهای انتخابات و اطلاع رسانی به مردم باشد.  

به گفته وی افرادی که کاندید می شوند می توانند تبلیغات خود را به جای هزینه کردن های اضافی در اختیار پست قرار دهند و در این زمینه هم اطمینان داده می شود که پست می تواند وسیله و مبلغی خوبی باشد و بدانند که این کار عامل رعایت نظافت شهر و حقوق شهروندی است.

مرادی از ارائه خدمات منزل به منزل تبلیغات تحت قرارداد منعقد شده با نامزدهای انتخاباتی خبر داد و این شیوه نوین را امتیازی ویژه و منحصر به فرد برای کاندیداها خواند و برند پست را امین بودن نزد مردم دانست و بر تأثیرگذاری این شیوه تبلیغی تأکید کرد.