جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

پایگاه قهرمانی رشته کانو در کردستان راه اندازی می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

پایگاه قهرمانی رشته کانو در کردستان راه اندازی می شود

پایگاه قهرمانی رشته کانو در کردستان راه اندازی می شود


رئیس فدراسیون قایقرانی عنوان کرد:

پایگاه قهرمانی رشته کانو در کردستان راه اندازی می شود

غلامرضا امینی رئیس فدراسیون، در مجمع انتخاباتی هیات قایقرانی استان کردستان در سنندج اظهار کرد: در گذشته نه چندان دور کردستان جایگاه رفیعی در قایقرانی داشت و ورزشکاران توانمندی از این استان برای ایران اسلامی در میادین بین المللی افتخار آفرینی کرده اند.

وی افزود: امیدواریم با همدلی و وفاق در بین فعالان این رشته ورزشی در کردستان شاهد احیای دوباره قایقرانی در این استان توانمند باشیم لذا ایجاد پایگاه قهرمانی رشته کانو در این استان با توجه به ظرفیت های موجود مورد تایید و حمایت ما است.

رئیس فدراسیون قایقرانی خاطرنشان کرد: قایقرانی یکی از ورزش های پرمدال در المپیک است و وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک نیز توجه خاصی به این فدراسیون دارند.

امینی افزود: هتل آکادمی فدراسیون قایقرانی نیز طی ماه های آینده در تهران به بهره برداری خواهد رسید و خانواده قایقرانی کشور می توانند از خدمات این مکان استفاده نمایند.

وی اظهار داشت: در قایقرانی هیچ محدودیتی برای بانوان وجود ندارد و در المپیک 2020 نیز تعداد مدال های بانوان و آقایان برابر است.
رئیس فدراسیون قایقرانی خواستار حمایت رسانه ها از این رشته ورزشی و کمک فعالان رسانه ای در سراسر کشور برای آشنایی هرچه بیشتر خانواده ها با این رشته شد.

امینی همچنین از شهرستان مریوان برای میزبانی از اردوهای تیم های ملی قایقرانی کشور قدردانی کرد و گفت: با تمام توان برای اعتلای رشته قایقرانی در کردستان و رسیدن این استان به جایگاهی که در کشور در گذشته داشته است تلاش خواهیم کرد.

منبع خبری: اداره کل ورزش و جوانان استان

آدرس کوتاه :