جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

پایگاههای امداد و نجات جاده ای کردستان با آمادگی کامل در خدمت مسافران نوروزی - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

پایگاههای امداد و نجات جاده ای کردستان با آمادگی کامل در خدمت مسافران نوروزی

پایگاههای امداد و نجات جاده ای کردستان با آمادگی کامل در خدمت مسافران نوروزی


اجرای طرح امداد و نجات در جاده های کردستان

پایگاههای امداد و نجات جاده ای کردستان با آمادگی کامل در خدمت مسافران نوروزی

به گزارش واحد خبر سنندج، کاپیتان امیری نماینده سازمان امداد و نجات با حضور در استان کردستان  از پایگاههای امداد و نجات و ایستگاههای ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی شهرستانهای کامیاران و دیواندره بازدید کرد.

امیری  طی بازدید صورت گرفته از پایگاههای امداد و نجات جاده ای گردنه مروارید کامیاران و صلوات آباد سنندج و دیگر پایگاههای امداد و نجات سیار ،  آمادگی امدادگران و نجاتگران پایگاهها  را مطلوب توصیف کرد و ابراز داشت که نجاتگران کردستان  آمادگی و  توانایی پاسخگویی به حوادث احتمالی جاده ای را دارند .

نماینده اعزامی  سازمان امداد و نجات در ادامه این بازدید  ضمن دیدار و نشست صمیمی با عوامل اجرایی ، امداد گران و نجاتگران مشارکت کننده در طرح امداد و نجات نوروزی ، بهمراه مدیرعامل و معاونین استان از تجهیزات رفاهی ،  امدادی  و نیز خودروهای امدادی پایگاهها بازدید و از انضباط حاکم در پایگاههای مذکور و نیز انگیزه بالای عوامل مدیریتی و اجرایی تقدیر و تشکر کرد.

دکتر خدابنده لو نیز طی این بازدید نگاه ویژه سازمان امداد و نجات به استان کردستان را قابل تقدیر خواند و ابراز داشت : ارتقاء فعالیتهای جمعیت هلال احمر استان در سایه حمایتهای سازمان امداد و نجات کاملا مشهوداست .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در خاتمه روند اجرای طرح امداد و نجات در استان کردستان را مطلوب دانست و افزود  که با افزایش پایگاههای امداد و نجات بین شهری (ثابت و سیار) پوشش حوادث جاده ای نیز بهتر از قبل صورت می پذیرد .

آدرس کوتاه :