سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

پایان مسابقات والیبال جام رمضان نونهالان و نوجوانان شهرستان سروآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

پایان مسابقات والیبال جام رمضان نونهالان و نوجوانان شهرستان سروآباد

پایان مسابقات والیبال جام رمضان نونهالان و نوجوانان شهرستان سروآباد


مسابقات والیبال جام رمضان :

پایان مسابقات والیبال جام رمضان نونهالان و نوجوانان شهرستان سروآباد

محمد طاهر فرخ نژاد اظهار کرد: بعد از برگزاری مسابقات والیبال بزرگسالان جام رمضان در شهرستان سروآباد که با حضور 14 تیم برگزار شد، آکادمی والیبال سروآباد تصمیم گرفت، مسابقات والیبال ویژه نونهالان و نوجوانان را برگزار کند.
وی با اشاره به استقبال بی نظیر ورزشکاران و اولیاء آنها از این مسابقات افزود: در این دوره 29 تیم شرکت کردند که در رده سنی نونهالان 20 تیم و در رده نوجوانان 9 تیم حضور داشتند.
او گفت: رده سنی نونهالان در دو گروه و رده سنی نوجوانان در یک گروه به مدت دو هفته با هم به رقابت پرداختند و در پایان به سه تیم برتر هر گروه به اضافه یک تیم فنی از هر گروه جوایز و مدال اهداء شد.
رئیس هیات والیبال سروآباد اظهار کرد: در رده سنی نونهالان و در گروه اول این رده، تیم سید سیروان حسینی (سید سیروان حسینی، هومان عزیزی، آریا پیره) و در گروه دوم این رده تیم محمد زارعی (محمد زارعی، سید هیژا حسینی، چیاکو ابراهیمی) و در گروه سوم که گروه نوجوانان بود، تیم آرین وزیری (راشد امینی، مبین آلتونی، هیژا فرخ نژاد) مقام های اول را بدست آوردند.
او به نامگذاری تیم ها اشاره کرد و گفت: بر خلاف مسابقات بزرگسالان که تیم ها به یک نام خاصی ثبت نام کرده بودند، در رده های سنی نونهالان و نوجوانان که کودکان 6 ساله تا 12 ساله حضور داشتند، تیم ها به نام سرپرست آنها نامگذاری شده بودند.
فرخ نژاد اضافه کرد: همچنین قرار بود یک دوره مسابقات چهار جانبه ویژه نونهالان و نوجوانان با حضور چهار تیم منتخب شهرستان های سروآباد، سنندج و مریوان بعد از این مسابقات برگزار شود، که متاسفانه این مسابقات لغو شد.
گفتنی است، پیش از این مسابقات، مسابقات والیبال جام رمضان در رده سنی بزرگسالان در این شهرستان برگزار و در پایان تیم زریوار مریوان عنوان اولی این دوره از مسابقات را از آن خود کرده بود.
سروآباد در 90 کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

منبع خبرگزاری:ایرنا

آدرس کوتاه :