رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

ئیواره ی هه ینی - نمایش محتوای صدا

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

ئیواره ی هه ینی

ئیواره ی هه ینی

 

بیانات مقام معظم رهبری در سفر به کردستان (سال 88)


بسم اللَّه الرّحمن الرّحيم

الحمد للَّه ربّ العالمين و الصّلاة و السّلام على سيّدنا و نبيّنا ابى القاسم المصطفى محمد و على اله الطّيبين الطّاهرين و صحبه المنتجبين سيّما بقيّةاللَّه فى الأرضين.


بسيار خرسندم و خداى متعال را سپاسگزارم كه توفيق عنايت كرد تا بار ديگر - ولو با فاصله اى زياد - در اين استان سرافراز و در ميان شما مردم عزيز و وفادار حضور پيدا كنم.

كردستان سرزمين فداکاريهاى بزرگ است؛ سرزمين هنر و فرهنگ است؛ سرزمين صفا و وفادارى است؛ سرزمين مردمِ وفادارى است كه در حساسترين سالهاى عمر اين نظام و اين كشور با مردانگى خود و با رشادت خود، توطئه هاى بزرگى را خنثى كردند. سرزمين مردم با رشادت و با رشد عقلى و آگاهى است كه توطئه ى دشمن را در لحظات حساس تشخيص دادند و با فداكارى خود فتنه ى بزرگى را خاموش كردند، پيش از آنكه آن فتنه بتواند به هدفهاى شوم خود برسد. اين از ياد ملت ايران نخواهد رفت. كردستان در تاريخ انقلاب اسلامى، نشان افتخارى را با خود حمل ميكند كه در كمتر استانى نظير آن را ميشود ديد.

این برنامه سعی می کند با پخش آیتم های شاد و مفرح در عصر جمعه، فضایی شاد و سرگرم کننده برای شنوندگان شبکه استانی فراهم آورد و با ترغیب شنوندگان به حضور در برنامه در جلب نظر مخاطبان تلاش می کند.

اهداف برنامه:

ایجاد انگیزه جهت شروع هفته ای پرکار در مخاطب

ارائه مطالب جالب و شنیدنی در جهت پر کردن اوقات فراغت شنوندگان

صحبت با مسئولین شهرستانهای مختلف و ارائه توانمندیهای هر شهرستان

معرفی خدمات نظام

 

در این برنامه با پرداختن به موضوعی خاص که دغدغه و فکر مردم استان است، طرز نگرش مثبت و مفید در جامعه و فرهنگ صحیح به مخاطبان برنامه القاء می شود.

این برنامه هر هفته در یک شهرستان بصورت محیطی اجرا می گردد و مسابقه حضوری نیز جزء آیتم های برنامه می باشد.

 

عوامل برنامه :

تهیه کننده و نویسنده : علی یونسی

دستیار: ندا نقیبی

گویندگان : آرش حسین پناهی ، آزاد پیرخضری ، فتانه مرادی، گلاله محمدسلیمی

گزارشگر :  علی محمدی ، فریبا باقری