رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۸

ئامانج - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه های سیما

ئامانج

Loading the player...

تهیه کننده: فواد منصوری

تصویربردار: حمدی فیروزی، کیوان نجفی

تدوین: کیانوش رستگار

برنامه ئامانج که ویژه برنامه جوان است، سعی دارد بصورت مستند گونه به سراغ جوانان موفق استان رفته و جدای از به تصویر کشیدن و معرفی موفقیت‌های آنها، گوشه‌هایی از زندگی این جوانان را جهت الگوسازی در قاپ تلویزیون نشان دهد. جوانانی که در تمام حوزه‌های مختلف ورزشی، هنری، فرهنگی، اقتصادی (حتی مشاغل ساده‌ای که موجب اشتغال جوان شده) و... فعالیت می‌کنند در سطح استان شناسایی و برنامه از این افراد بصورت مستند تهیه و تولید می‌شود.

برنامه ئامانج تلاش دارد در یک فضای صمیمی به مسائل و دغدغه های جوانان استان اعم از مسائل روحی و روانی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و... بپردازد.

ارتقاي فضائل اخلاقي و معنوي جوانان، گسترش علائق و آگاهي جوانان نسبت به امور اجتماعي، ارتقاي روحيه خودباوري و فرهنگ كار و تلاش و نوآوري در جوانان، ارتقاي حس مسئوليت پذيري و تعهد اجتماعي، تمرين صبر، بردباري و استقامت براي رسيدن به اهداف متعالي، ترويج نوع دوستي و ايجاد زمينه هاي تعاون اجتماعي، ترغيب به مشاركت در جنبش نرم افزاري و توسعه علمي كشور، معرفي الگوهاي موفق مؤثر در عرصه هاي علمي و فرهنگي، وجود نیروی انسانی جوان، کارآمد و مستعد و علاقه مند به فن آوریهای جدید، مقابله با مظاهر تهاجم فرهنگی، تقویت نهضت بیداری در جهان اسلام، ارتقای آگاهی عمومی در امور ارتباطات با جوانان و همچنین معرفی الگوهای مناسب جوان در جامعه، آموزش مهارتهای زندگی و نیز واکاوی در امور جوانان به لحاظ اجتماعی و فرهنگی می باشد.

سال تولید: 96/07/01