جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

ویژه برنامه های هفته بسیج - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

ویژه برنامه های هفته بسیج

ویژه برنامه های هفته بسیج


ویژه برنامه های هفته بسیج
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان، به همین مناسبت نماینده، ولی فقیه در استان با فرماندهان سپاه در سنندج دیدار کرد و گفت هفته بسیج راهی برای گسترش فرهنگ بسیجی است.

حجت الاسلام پور ذهبی افزود روحیه بسیجی و شهادت‌طلبی یکی از شاخصه‌های بسیجی است که بار‌ها افرادی با گذشت از جان خود و شهادت‌طلبی این روحیه را ثابت کرده‌اند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان هم در این جلسه با تبریک فرارسیدن هفته بسیج گفت: برگزاری برنامه‌های بسیج به دلیل شیوع کرونا و محدودیت‌های اعمال شده متفاوت‌تر از سال‌های گذشته و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

سردار حسینی با اشاره به اینکه بسیج همواره و در هر شرایطی در کنار مردم بوده است افزود در این هفته ۶ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی و ۱۷۰ هزار ماسک رایگان در بین نیازمندان توزیع می‌شود .

ماموستا رستمی امام جمعه سنندج هم در این دیدار گفت:ملت ایران با اتحاد و انسجام خود در تمامی عرصه ها، چه در طول هشت سال دفاع مقدس و چه بعد از آن توانستند بر همه دسیسه‌های دشمن فایق آیند و استقامت خود را به رخ جهانیان بکشاند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان امروز همچنین در مراسم تجلیل از خانواده‌های مدافع شهداء سلامت و امنیت، پیشکسوتان عرصه‌های جهاد و شهادت و بسیجیان نخبه رده‌های اقشار استان که به صورت وبینار در سنندج برگزار شد گفت امروزه بسیج به عنوان یک مکتب جهادی از فراز مرز‌های فیزیکی بیرون رفته و الگویی برای جهانیان شده است.

عبدالملکی مدیر کل صدا و سیمای کردستان هم با بیان اینکه امروز دشمن از تمامی ابزار‌های در اختیار خود در بخش رسانه بر علیه کشورمان استفاده می‌کند، گفت: نیاز است از تمامی ظرفیت‌های بسیجیان در راستای تقویت رسانه ملی استفاده شود .

فرمانده سپاه شهرستان دیواندره هم در دیدار با امام جمعه این شهرستان گفت: به مناسبت هفته بسیج ۲۱ پروژه محرومیت زدایی در این شهرستان افتتاح و و عملیات اجرایی ۳ پروژه اب رسانی هم آغاز میشود.
آدرس کوتاه :